KIŞ GÜNLERİNİZDE SICACIK SARMALAYAN SMARTROOF

15 Nisan 2018 Pazar, 22:29

 

 

Soğuk havalarda dışarıdan kendinizi alıkoymanıza engel olacak Byart Group’un Smartroof Bioklimatik Pergola sistemleri ısı ve su izolasyonu sayesinde kış aylarında bile yaşamınıza ayrı bir konfor katar.

 

SMARTROOF NEDİR?

 

Byart Group’un Smartroof Bioklimatik Pergola sistemleri rahatlığı ve dayanıklılığı ile yaşam alanlarında sıklıkla kullanılır. Dört mevsim yaşam alanlarından rahatça yararlanmak isteyenlerin birinci tercihi olan Byart Group’un Smartroof Bioklimatik Pergola sistemleri, açılır kapanır tavanı ve su geçirmez özelliği sayesinde yağmurlu havalarda konforu toprak kokusuyla eşsiz bir keyfe çevirir. Cıvata ve vidalar paslanmaz çelikten olduğundan sert hava koşullarına karşı dayanıklı ve kaliteli yapıdadır.

 

SMARTROOF’UN FİYATI NE KADAR?

 

Byart Group’un Smartroof Bioklimatik Pergola sistemleri öncelikle yapılacak alanın metrekaresine göre değişiklik gösterir. Alüminyum panelleri ve paslanmaz çelik bağlantı sistemleri ile sert hava koşularına karşı dayanıklı ve kaliteli yapıdadır. Böylece verilen ücretin fazlasıyla hakkını vere Smartroof Bioklimatik Pergola sistemlerini Vertiglass cam sistemleri ile kapatmak isterseniz fiyat hâliyle biraz artacaktır.

 

Byart Group, müşterilerine karşı hissettiği sorumluluk duygusuyla proje-tasarım, imalat-uygulama, montaj-servis alanlarında yakından ilgilenir.

Byart Group tente üretimi ile de son derece popüler ve öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir