Kickboks şampiyonu Koblay artık Şehzadeler’de

30 Nisan 2015 Perşembe, 16:38

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Şehzadeler Belediyesi Spor Kulübü ile dünyanın en iyi Kickbokscusu Yeliz Koblay’ı makamında ağırladı. Başkan Çelik, Koblay ile birlikte ulusal ve uluslararası müsabakalarda büyük başarılara imza atmayı hedeflediklerini söyledi.

Şehzadeler Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ali Özyiğit, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’e ziyarette bulundu. Dünyanın en iyi Kickbokscusu Yeliz Koblay’ı kulübe transfer ettiklerini belirten Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Demiraslan kulübün çalışmaları hakkında bilgiler vererek şunları söyledi; “Şehzadeler Belediyesi Spor Kulübü olarak kıymetli başkanımızı ziyarete geldik. Yeni kurulan kulübümüzün faaliyetleri ve yaz spor okullarıyla ilgili bilgilendirmek istedik. Ayrıca dünyanın en iyi Kickbokscusu seçilen Yeliz Koblay kardeşimiz de ailemize katıldı. İnşallah 2015 yılı içerisinde katılacağı bütün müsabakalarda belediyemizi temsilen bizleri madalyaya boğacak. Başarılarını bekliyoruz.”

“BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATACAĞIZ”

Koblay ile birlikte büyük başarılara imza atacaklarını belirten Başkan Çelik ise, “Şehzadeler Belediyesi inşa sürecini büyük ölçüde tamamladı. Dürüst, temiz, güvenilir bir süreç yaşadık. Bu esnada belediye spor kulübümüzü de kurduk. Çok güzel bir yönetimimiz var. Nasip olursa okullar tatil olduktan sonra çocuklarımıza yaz spor okulları açacağız. Çocuklarımız sporla buluşacak, tatili çok daha etkin bir şekilde değerlendirme fırsatı bulacaklar. Dünyanın en iyi Kickbokscusu seçilen Yeliz Koblay arkadaşımızın da Şehzadeler Belediyesi’nin sporcusu olması bizler açısından son derece önemli. Şehzadeler’i en güzel şekilde temsil edeceğine eminiz. Başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu. 24 yıldır sporla uğraştığını belirten Yeliz Koblay ise, “Kickboks branşında Avrupa ve dünyada bir çok derecelerim var. Kendi kilomda dünyanın en iyi Kickbokscusu seçildim. Şehzadeler Belediyesi’ne transfer olduğum için mutluyum. Çok güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Başkanımızın da destekleri ile daha da yükseleceğimi düşünüyorum. Desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.