KENT KONSEYİ MANİSASPOR’U ZİYARET ETTİ

21 Kasım 2014 Cuma, 16:41

Yunusemre Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Halil Arslan ve yönetim kurulu bugün Tarık Almış Spor Tesisleri’nde Manisaspor’u ziyaret ederek Gaziantep B.Ş. BLD. Spor maçında başarılar dilediler.

Yunusemre Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Halil Arslan ve yönetim kurulu üyeleri bugün Manisaspor’a gerçekleştirdikleri moral ziyaretinde Gelişim Ligleri’nde Sorumlu Yönetim Kurulu Üye Metin Evlivan, Teknik Direktör Taner Taşkın, teknik heyet ve futbolcular ile bir araya geldiler.

Ziyarette takıma baklava ikram eden Yunusemre Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Halil Arslan, teknik heyet ve futbolculara Gaziantep B.Ş. BLD. Spor maçında başarılar dilediklerini belirterek, “Taner hocamız ve futbolcularımızı Orduspor galibiyetinden dolayı tebrik ediyorum. Manisaspor’un bu hafta Gaziantep B.Ş. BLD. Spor maçından da galibiyet alacağına ve ligde üst sıralara doğru yükseleceğine inanıyoruz.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Teknik Direktör Taner Taşkın ise “Manisaspor; Manisalıların ve Manisa’daki kurum ve kuruluşların desteğiyle hak ettiği yerlere gelecektir.” diye konuştu.

211120142ic1 211120142ic3

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir