KENAN EVREN ORTAOKULU FUTBOL TURNUVASINDA DA FARKINI GÖSTERDİ

16 Nisan 2015 Perşembe, 15:19

Kula ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında ortaokulları arasında düzenlenen küçük erkekler futbol turnuvası sona erdi. 12 takımın katıldığı turnuvada karşılaştığı tüm rakiplerini yenerek turnuvayı namağlup birinci tamamlayan Kenan Evren Ortaokulu futbol takımı şampiyon oldu.
Divlit futbol sahasında düzenlenen ve çekişmeli mücadelelere sahne olan turnuvada küçük erkekler gelecek vadeden görüntüler çizerek ilerisi için umut verdi. İzleyicilerden tam not alan Kenan Evren Ortaokulu turnuva boyunca oynadığı maçlarla göz kamaştırdı.
Turnuva hakkında yorumda bulunan Kenan Evren Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Enver Yılmaz, “Öncelikle turnuvaya katılan tüm sporcuları kutluyorum. Oynadığımız tüm maçları yenilgisiz tamamlayan okulumuz öğrencilerini de ayrı ayrı tebrik ediyor başarılarının devamlarını diliyorum. İlçemizde daha önceleri yıldız erkeklerin katıldığı turnuvalar düzenlenirdi. Geçen yıl düzenlenen yıldız erkekler futbol turnuvasında da okulumuz şampiyonluğa ulaşmıştı. Bu yıl ilk defa küçük erkekler futbol turnuvası düzenlendi. İlk turnuvada şampiyon olmamız bizleri ayrıca sevindirdi. Gelecek için umutlarımızı arttırdı. Turnuvada emeği geçen tüm Beden Eğitimi öğretmeni arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.
Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Kula Gençlik Lideri Selçuk Şentürk ise, “Düzenlenen Futbol Turnuvası çekişmeli maçların ardından sona erdi. Yapılan Turnuvada öğrencilerimiz yeteneklerini ortaya sergileyerek güzel karşılaşmalar ortaya çıktı. Turnuva sonunda Kenan Evren Ortaokulu Şampiyon olurken, İkinci Eylül Ahmet Sabahat Özmen Ortaokulu Üçüncü ise Gökçeören Ulupınar Ortaokulu oldu.” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.