KARNESİNE ALAN HAVUZA KOŞTU

16 Haziran 2014 Pazartesi, 13:58

Manisa’nın Saruhanlı ilçesindeki öğrencilere karne hediyesi olarak yüzme havuzunda ücretsiz yüzme imkanı tanındı.
Saruhanlı Belediyesi tarafından Saruhanlılı çocuklara karne hediyesi olarak yüzme havuzundan ücretsiz yararlanma imkanı tanındı. Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı, yüzme havuzunu ziyaret ederek çocuklarla bir araya geldi. Burada öğrencilerin karnesini inceleyen Yaralı, çocuklarla fotoğraf çekildi ve onların havuzdaki eğlencelerini bir süre izledi.
Başkan Yaralı burada yaptığı açıklamada, karnesini alan tüm öğrencilerin havuza akın ettiğini, çocukların havuzda cıvıl cıvıl muhteşem bir gün geçirdiklerini kaydetti.
Öğrencilere karne hediyesi olarak ücretsiz havuz imkanı sunduklarını dile getiren Başkan Yaralı şöyle konuştu:
“Bu tür etkinlikler sosyal sorumluluktur. Sosyal alanda birçok hizmet sunarak çocuk ve gençlerin sağlıklı bir şekilde yetişmesine katkı sağlamak istiyoruz. Bu bağlamda karne günü öğleden sonra tüm çocuklarımızı havuza davet ettik. Çok güzel bir gün oldu. Öğrencilerimizin yaz tatili boyunca böylesi güzel günler geçirmelerini diliyorum.”
Yaz dönemi boyunca havuzda 4 can kurtarma personeli ve 4 yüzme eğitmeninin görev yapacağını ifade eden Yaralı, “Havuz ücretlerimiz geçen yıl olduğu gibi bu yıl yaz döneminde 17 yaş altı 5, 17 yaş üzeri 7 buçuk lira olarak belirlendi. Çocuklarımız yaz döneminde hijyenik bir ortamda bu hizmetimizden faydalanabilir” dedi.
Havuza gelen öğrenci velileri ise çocuklarına sunulan bu imkandan dolayı Başkan Yaralı’ya teşekkür etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir