KARATE HEYECANI MANİSA DA YAŞANACAK

09 Temmuz 2015 Perşembe, 20:27

Türkiye Karate Federasyo’nun 2015 faaliyet programında yer alan Türkiye Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Türkiye Şampiyonası, Dünya Şampiyonası Milli Takım Seçmesi 27/30 Ağustos 2015 Tarihinde Manisa ilimizde yapılacak olan Karate Şampiyonası kamp hazırlıkları başlandı.

3.Karate Elit Sporcu Kampı Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Sporcu Kamp Eğitim Merkezinde 4 ilden 25 sporcu Kampa çalışmalarına başladılar.

Karate Antrenörü Murat Eşsiz, 27/30 Ağustos 2015 Tarihinde Manisa İlimizde yapılacak olan Ümit, Genç ve U21 Yaş altı Türkiye Şampiyonası, Dünya Şampiyonası Milli Takım Seçmesi ve Kasım Ayında Endonezya’da yapılacak olan Ümit, Genç ve U21 Yaş altı Dünya Şampiyonasında Türk Milli Takımda Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek. Bu Kampımızın Burada yapılmasına destek olan Başta Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr Savaş Duman ’a Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’ e ve Yunus Emre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi’ ye vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ederiz dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir