Son Dakika
11 Aralık 2017 Pazartesi

JUDO’DA SALİHLİ BELEDİYESPOR FIRTINASI

23 Kasım 2016 Çarşamba, 16:41

Manisa’da düzenlenen Büyükler İl Birinciliği Judo müsabakalarına katılan Salihli Belediyespor Judo Takımı, kazandığı 8 il birinciliği ile turnuvaya damga vurdu.
Antrenörler Oktay ve Özlem Ayaz ile Namet Gülmez yönetiminde her branşta kazandığı başarılarla adından söz ettiren Salihli Belediyespor Judo Takımı, hem bayanlar hem de erkekler kategorilerinde il birincisi olarak Antalya’da gerçekleştirilecek olan Türkiye Judo Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Manisa’da düzenlenen Büyükler İl Birinciliği Judo müsabakalarında Salihli Belediyespor Judo Takımından 48 kiloda Duygu Topçu, 52 kiloda Yağmur Duman, 63 kiloda Sevgi Gezer, 78 kiloda Simge Uçar, 60 kiloda Burak Yıldırım, 66 kiloda Ersecan Yılmaz, 90 kiloda Mustafa Coşkun ve 100 kiloda Ferhat Duman il birinciliğini kazandı. Turnuvada 48 kiloda Buse Yıldırım, 57 kiloda Zeliha Gülmez, 63 kiloda Özlem Gülmez ve 78 kiloda Raziye Ersoy il ikinciliğini elde ederken 66 kiloda Rıdvan Uygun ise il üçüncüsü oldu.

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Manisa’da düzenlenen Büyükler İl Birinciliği Judo müsabakalarında 8 birincilik kazanan Salihli Belediyespor Judo Takımı ile Antrenörleri tebrik ederek Antalya’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında sporculara başarılar diledi.

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir