Jeopark Play-Off’tada Durdurulamıyor

22 Mart 2017 Çarşamba, 18:20

Erkekler 1. Voleybol Ligi Play-Off A Grubunda mücadele eden Jeopark Kula Belediyespor, guruptaki ikinci maçında rakibi Solhan Spor’u 3-1 mağlup ederek gruptan çıkmayı garantiledi.

Erkekler 1. Voleybol Ligi Play-Off A Grubunda mücadele eden Jeopark Kula Belediyespor, Ankara Başkent Spor Salonu’nda karşılaştığı Solhan Spor takımını 22-25, 25-21, 19-25 ve 14-25’lik skorla geçerek 3-1 galip tamamladı. Karşılaşmayı Kalkınma Bakanlığı Bakan Yardımcısı Av. Yusuf Çoşkun, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, Jeopark Kula Belediyespor Kulüp Başkanı Vedat Yılmaz, Kulüp Sekreteri Faik Şentürk, Manisa Büyükşehir Belediyesi Kula Koordinasyon İşleri Müdür Yardımcısı Cihan Biçer ve taraftalar izledi. Büyük bir çekişmeye sahne olan maçta kazanan taraf olan Jeopark Kula Belediyespor grubundan çıkmayı garantiledi.

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Jeopark takımının oynadığı oyundan gurur duyduğunu belirterek, “Öncelikle takımımızı oynadıkları bu güzel oyundan dolayı tebrik ediyorum. Oynadıkları iki maçtada geleneği bozmayarak kazanmayı bildiler. Yarınki maçı da kazanarak grubumuzdan lider olarak çıkacağız. İnşallah Bu güzel oyunun aynısını finallerde oynayarak seneye Efeler Ligi’nde oynayacağız” dedi.

Jeopark Kula Belediyespor 23 Mart 2017 tarihinde, Ankara Başkent Spor Salonu’nda Palandöken Belediye ile grubunun üçüncü maçına çıkacak.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir