İYİ Partili Tunca, “Türkiye’nin sorunlarının çözüm anahtarı İYİ Parti’’

28 Mart 2022 Pazartesi, 13:49

Mahalle ziyaretlerine aralıksız devam ettiklerini belirten İYİ Parti Salihli İlçe Başkanı Ulvi Murat Tunca, ‘“Türkiye’nin sorunlarının çözüm anahtarı İYİ Parti’dir. İYİ Parti güçlü kadrolar ile göreve hazır ’’dedi.
Her gün zamlarla uyanmaktan vatandaşın dayanacak gücünün kalmadığını ifade eden İYİ Parti Salihli İlçe Başkanı Tunca, ‘’ Türkiye’nin acilen seçime gitmesi gerekmektedir” dedi.
‘’İYİ Parti bayrağını en üst noktaya taşıyacağız’’
İYİ Parti’nin her neferinin seferberlik ruhuyla çalıştığını söyleyen İYİ Parti Salihli İlçe Başkanı Ulvi Murat Tunca, ‘’ İYİ Parti Türkiye’de birlik ve kardeşlik iklimini inşa edilebilecek tek partidir. Genel Başkanımız Meral Akşener hanım efendi Türkiye’nin her köşesini karış karış gezerek bu iklimin temelini atmaktadır. Vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyen ve halkın derdi ile dertlenen Genel başkanımızın ışığı ile İYİ Partinin neferleri olarak seferberlik ruhu ile çalışmaya devam ediyoruz.Üye sayılarımızı arttırıp İYİ Parti bayrağını en üst noktaya taşıyacağız.’’dedi.
‘’Türkiye’nin sorunlarının çözüm anahtarı İYİ Parti’’
Ulvi Murat Tunca, ‘’Köylümüzün mazotun, yemin, elektriğin, suyun yani giderlerin altında eriyip yok olduğunu görüyoruz.Vatandaşlarımız her gün zam haberleri ile uyanmaktan yorulmuş durumda Türkiye’nin acilen seçime gitmesi gerekmektedir. Vatandaşlarımız bunalmış durumda Türkiye’nin sorunlarının çözüm anahtarı İYİ Parti. İYİ Parti olarak bu sorunların hepsini çözebilecek güçlü kadrolarımız ile göreve hazırız biz çözeriz.’’dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.