İşte futbolda haftanın programı

23 Ekim 2015 Cuma, 14:25

Ligler, 4 gün boyunca birbirinden zorlu mücadelelere sahne olacak.

Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig’e 9. hafta, Spor Toto 2. Lig’e 8. hafta Spor Toto 3. Lig’e ise 11. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.

Süper Lig’de 9. hafta maçları 23 Ekim Cuma, 24 Ekim Cumartesi, 25 Ekim Pazar ve 26 Ekim Pazartesi günü oynanacak.

Ligde 9. haftanın en önemli maçı ise 25 Ekim Pazar günü Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki derbi olacak.

Spor Toto Süper Lig’de 9. hafta programı şöyle:

23 Ekim Cuma:

19.00 Çaykur Rizespor-Akhisar Belediyespor (Yeni Rize Şehir)

20.00 Eskişehirspor-Kayserispor (Eskişehir Atatürk)

24 Ekim Cumartesi:

16.00 Kasımpaşa-Bursaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Gençlerbirliği-Osmanlıspor (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Gaziantepspor-Mersin İdmanyurdu (Kamil Ocak)

19.00 Medicana Sivasspor-Trabzonspor (Sivas 4 Eylül)

25 Ekim Pazar:

14.00 Medipol Başakşehir-Torku Konyaspor (Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Fenerbahçe-Galatasaray (Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi)

26 Ekim Pazartesi:

20.00 Antalyaspor-Beşiktaş (Antalya)

PTT 1. Lig

23 Ekim Cuma:

19.00 1461 Trabzon-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Hüseyin Avni Aker)

19.00 Şanlıurfaspor-Balıkesirspor (Şanlıurfa GAP Arena)

24 Ekim Cumartesi:

13.30 Kayseri Erciyesspor-Giresunspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

15.30 Altınordu-Göztepe (İzmir Atatürk)

15.30 Yeni Malatyaspor-Denizlispor (Malatya İnönü)

18.30 Adana Demirspor-Adanaspor (5 Ocak Fatih Terim)

25 Ekim Pazar:

13.30 Boluspor-Alanyaspor (Bolu Atatürk)

15.30 Karşıyaka-Vartaş Elazığspor (İzmir Atatürk)

18.30 Samsunspor-Kardemir Karabükspor (Samsun 19 Mayıs)

Spor Toto 2. Lig

24 Ekim Cumartesi:

Beyaz Grup:

13.00 Hatayspor-Sarıyer (Antakya Atatürk)

13.30 BUGSAŞ Spor-Orduspor (Ankara OSTİM)

13.30 Nazilli Belediyespor-Hacettepe (Nazilli İlçe)

13.30 Bandırmaspor-Alpedo Kahramanmaraşspor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 İstanbulspor-Pendikspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

13.30 Ümraniyespor-Menemen Belediyespor (Ümraniye Belediye İlçe)

13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

13.30 Kırklarelispor-Pazarspor (Lüleburgaz 8 Kasım)

19.00 Fethiyespor-Bayrampaşa (Fethiye İlçe)

Kırmızı Grup:

13.00 Sivas Belediyespor-MKE Ankaragücü (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

13.00 Gümüşhanespor-Aydınspor 1923 (Gümüşhane Yenişehir)

13.30 Tarsus İdmanyurdu-Tuzlaspor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)

13.30 Kartalspor-Keçiörengücü (Kartal)

13.30 Ankara Demirspor-Kocaeli Birlikspor (TCDD Ankara Demirspor)

13.30 Eyüpspor-Tokatspor (Eyüp)

13.30 İnegölspor-Fatih Karagümrük (İnegöl İlçe)

16.00 Bucaspor-Büyükçekmece Tepecik (Yeni Buca)

19.00 Manisaspor-Amed Sportif Faaliyetler (Manisa 19 Mayıs)

Spor Toto 3. Lig

1. Grup

24 Ekim Cumartesi:

13.00 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Kırıkhanspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.00 Arsinspor-Kızılcabölükspor (Arsin İlçe)

13.30 Silivrispor-Düzcespor (Silivri)

13.30 Maltepespor-Erzin Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Altay-Gölbaşıspor (Menemen İlçe)

13.30 Tire 1922-Zonguldak Kömürspor (Tire 4 Eylül)

13.30 Turgutluspor-Tekirdağspor (Turgutlu 7 Eylül)

13.30 Yeşil Bursa-Cizrespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

18.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Bursa Nilüferspor (Kazım Karabekir)

2. Grup

23 Ekim Cuma:

14.30 Adliyespor-Sakaryaspor (Ankara OSTİM)

24 Ekim Cumartesi:

13.00 Payasspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Payas İlçe)

13.00 Diyarbekirspor-Derincespor (Diyarbakır Atatürk)

13.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Yomraspor (Doğan Seyfi Atlı)

13.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor (Ayvalık Hüsnü Uğural)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Zara Belediyespor (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Kemerspor 2003 (Sultanbeyli Gölet Futbol Sahası)

13.30 Orhangazispor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Orhangazi İlçe)

19.00 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Ofspor (12 Şubat)

3. Grup

24 Ekim Cumartesi:

13.00 24Erzincanspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Erzincan 13 Şubat)

13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Bergama Belediyespor (Bayburt Genç Osman)

13.00 Körfez İskenderunspor-Dardanelspor (İskenderun 5 Temmuz)

13.00 Dersimspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Tunceli Atatürk)

13.30 Çorum Belediyespor-Kastamonuspor 1966 (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 Gölcükspor-Batman Petrolspor (Gölcük Şehir)

13.30 Niğde Belediyespor-Çine Madranspor (Niğde 5 Şubat)

13.30 Darıca Gençlerbirliği-Çatalcaspor (Darıca İlçe)

13.30 Beylerbeyi-Sandıklıspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir