Son Dakika
24 Şubat 2018 Cumartesi

İşbirliği başarı getirdi

16 Kasım 2016 Çarşamba, 12:20

Şehzadeler Halk Eğitim Merkezinde açılan atletizm kurslarına katılarak birçok yarışmada kupa ve madalya kazanan Avni Gemicioğlu Ortaokulu öğrencileri atletizmde kazandıkları kupaları Şehzadeler HEM Müdürü Mehmet Kanca ile paylaştı.
Beden Eğitimi öğretmenleri Ozan Akar ve Aydın Sav’ın çalıştırdığı sporcular ile Avni Gemicioğlu Ortaokulu Müdürü M. Mücahit Gündoğan Şehzadeler Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Kanca’yı ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti. Müdür Gündoğan işbirliğinin sonucu gelen kupaları Şehzadeler Halk Eğitim Merkezine teslim etti. Şehzadeler Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Kanca okul müdürü başta olmak üzere sporculara ve öğretmenlere başarılarının devamını diledi.
Kanca yaptığı açıklamada, “Şehzadeler Halk Eğitim Merkezimizin bünyesinde açılan atletizm kursunda başarılar devam ediyor. Avni Gemicioğlu Ortaokulu öğrencileri bu branşta birçok derece elde etti. 29 Ekim Cumhuriyet koşusunda Yıldız Erkekler takım 1’incisi, Yıldız Kız takım 3’üncüsü, Küçük Erkekler takım 2’ncisi, Küçük Kızlar takım 2’ncisi, ayrıca ferdi olarak da Küçük Kızlarda Dilan Yüce 2’nci olmuştur. 10 Kasım Atatürk’ü anma koşusun da ise; Yıldız Erkekler takım 3’üncüsü, Küçük Kızlar takım 3’üncüsü, Küçük Erkekler takım 3’üncüsü olarak kupalarını almışlardır. Öğrencilerimizin kazandığı bu başarılar hem bizi hem de okullarını gururlandırmıştır. Öğrencilerimizin başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir