İki farklı plan

04 Mayıs 2015 Pazartesi, 09:33

Galatasaray’da Melo’nun cezalı, Hamit Altıntop’un ise sakat olması, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’nu kara kara düşündürüyor.

Cim-Bom’da Melo’nun cezalı, Hamit Altıntop’un ise sakat olması, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’nu kara kara düşündürüyor. Hamza Hoca, Akhisar Belediyespor karşılaşması için iki farklı senaryo hazırladı.

Buna göre, dörtlü savunmanın önünde Selçuk ile beraber Yekta Kurtuluş oynarsa, Burak’ın arkasındaki 3’lü hatta Emre-Sneijder-Yasin görev alacak. Ancak Selçuk-Emre Çolak ikilisine ön liberoda yer verirse o zaman Bruma 11’e dahil olacak. Cezalı Chedjou’nun yokluğunda ise Semih Kaya ligin ikinci yarısında ilk kez forma şansı bulacak.

Galatasaray, Akhisar Belediye maçının hazırlıklarını dün öğlen saatlerinde Florya Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleştirdiği antrenmanla tamamladı. Akşam saatlerinde özel uçakla İzmir’e geçen sarı-kırmızılılarda Dzemaili’nin, Melo ve Hamit’in yokluğunda bile kadroya alınmaması dikkat çekti.

6 oyuncu sınırda
Galatasaray’da, Akhisar Belediye maçında oynayabilecek 6 oyuncu sarı kart ceza sınırında bulunuyor. Muslera, Telles, Semih, Yekta, Olcan ve Umut bugün kart görmeleri durumunda, Torku Konyaspor maçında cezalı duruma düşecek.

Galatasaray, dün akşam saatlerinde İzmir’e geldi. Hamza Hamzaoğlu, kendilerini Adnan Menderes Havaalanı’nda karşılayan engelli taraftar Onur Balıkçı ile fotoğraf çektirdi.

Milliyet

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.