HOCALAR NE DEDİ?

19 Ekim 2014 Pazar, 21:52

PTT 1. Lig takımlarından Elazığspor’un teknik direktörü Ümit Özat, 2-0 kazandıkları Manisaspor maçıyla ilgili, “Oyunun baskısı, gidişatı hep bizim lehimizdeydi” dedi.

Özat, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, daha fazla gollü bir maç olabileceğini dile getirdi. Devre arasında oyuncularına 60. dakikaya kadar sabırlı olmalarını söylediğini kaydeden Özat, şöyle konuştu:

“60. dakikaya kadar sabırlı oynamalarını, sonrasında değişiklikler yapacağımızı söyledik. Nitekim 60. dakikada da değişiklik yaptık. Penaltımız da geldi. Oyunun baskısı, oyunun gidişatı hep bizim lehimizdeydi. Mutlu muyum? Bir taraftan mutluyum, bir taraftan da oyuncularımın kapasitesinin çok daha iyi olduğuna inandığım için, daha iyi yapabileceklerine inandığım için, hep daha iyisini istiyorum bir antrenör olarak.”

Manisaspor cephesi
Manisaspor Teknik Direktörü Mustafa Fedai ise oyuna iyi başladıklarını ancak kişisel ve basit hatalardan dolayı bir deplasman karşılaşmasından daha puansız döndüklerini söyledi. Fedai, şunları kaydetti:

“O hataları en aza indirirsek, bu hataları yapmadığımız zaman seri galibiyetler alıp istediğimiz yerlere ulaşacağımıza inanıyorum. Elazığspor iyi bir takım, Ümit hocayla yükselen bir ibresi var. Daha da iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Lig her takımın yenebileceği bir lig, iyi direnç ve az hata yapan her takım diğer takımları yenebilir.”

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir