Son Dakika
11 Aralık 2017 Pazartesi

Gençliğin Projesi Turgutlu’ya Çok Yakışacak

05 Nisan 2017 Çarşamba, 16:13

MANİSA Büyükşehir Belediyesi ve Turgutlu Belediyesi işbirliğiyle hayata geçirilen Spor Salonu ve Kapalı Yüzme Havuzu projesinde hummalı çalışmalar devam ediyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Turgutlu Belediyesinin ortak girişimi ile start alan Spor Salonu ve Kapalı Yüzme Havuzu projesinin tamamlanmasına sayılı günler kaldı. Yaklaşık 14 bin metrekarelik alan üzerine inşa edilen dev tesiste 6 kulvarlı yarı olimpik yüzme havuzu, 500 kişilik basketbol sahası, farklı aktivite alanları, dinlenme ve idari bölümleri ile ferah ve geniş bir peyzaj alanına sahip olacak. Tesis ilçenin sporla çok daha fazla anılmasına imkan sağlayacak ve Turgutlu’nun önemli bir kazancı olacak.
Spor ve Sosyal Hayat İç İçe
Turgutlu’nun sportif anlamda gelişmesi ve gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durması için bu tür sportif alanların önemli olduğunu dile getiren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, spor ve  sosyal hayatın iç içe olduğu projeleri bir bir hayata geçirdiklerini söyledi. Başkan Ergün, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin ile birlikte ilçeye hak ettiği projeleri kazandıracaklarını söyledi.

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir