GENÇLERE KOSGEB BELGELERİ VERİLDİ

20 Ekim 2015 Salı, 12:34

Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Kosgeb’in ortaklaşa açmış olduğu Kosgeb Uygulamalı Girişimcilik Belgeleri 75.Yıl Gençlik Merkezi’nde verildi.

Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı 75.Yıl Gençlik merkezinde kursu başarıyla bitirmiş 18-29 yaş Aralığındaki 45 gence 75.Yıl Gençlik Merkezindeki Törenle belgeleri verildi.

Törene Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman, KOSGEB Manisa İl Müdürü Levent Arslan ve kursiyerler katıldı.

KURACAKLARI İŞLERDE BAŞARILAR DİLERİM

Törende kısa bir konuşma yapan Gençlik Hizmetleri ver Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman”Burada 45 gencimiz başarılı bir kurs dönemi geçirmiş, Kursu başarıyla tamamlamıştır. Girişimcilik becerisini kazanmada önemli bir adım atmıştırlar. KOSGEB’in sunmuş olduğu yeni iş kuranlara verdiği desteklerden bu belgeler sayesinde faydalanacaklardır. Belgelerin Kursiyerlere hayırlar getirmesini Kuracakları işlerde başarılar dilerim diye konuştu.

GAYRETLERİNDEN DOLAYI TEBRİK EDERİM

Duman’dan sonra söz alan Kosgeb Manisa İl Müdürü Levent Arslan” Tüm katılımcıları, girişimci olmak için gösterdikleri gayretlerinden dolayı tebrik ederim. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Savaş beyede personelinede bizlere verdikleri maddi manevi destekleri için teşekkür ederim. Belgelerin yeni girişimcilere hayırlı uğurlu olmasını ve kuracakları işyerlerinin bereketli ve bol kazançlı olmasını diliyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir