Genç Yeteneklere Büyükşehir Desteği

20 Ağustos 2015 Perşembe, 19:58

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmaraspor yaz okullarına kayıt yaptıran 100’e yakın öğrenciye malzeme desteğinde bulundu.
Ülkeye başarılar kazandıracak sporcular yetişmesi ve Manisa’yı profesyonel anlamda temsil etmesi için Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün tarafından başlatılan amatör spor kulüplerine destek devam ediyor. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Gölmarmaraspor yaz futbol okullarına kayıt yaptıran öğrencilere malzeme desteğinde bulunuldu. 6-13 yaş arası kategorilere kayıt yaptıran yaklaşık 100 öğrenciye forma, tozluk ve çantadan oluşan set, Manisa Büyükşehir Belediyesi Gölmarmara Koordinatörü Mücahit Tünay tarafından armağan edildi. Malzemelerin profesyonel ligde mücadele eden Manisa Büyükşehir Belediyespor’un kullandığı kalitede olduğu ifade edildi.
Manisa’yı çeşitli kulvarlarda temsil eden sporculara bu tür desteklerin devam edeceğini belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Spora ve sporculara yaptığımız yatırımlar neticesinde geçen sezonu futbol ve voleybolda şampiyonluklarla kapattık. Bu nedenle gençlerin gelişimine yönelik her adımın mutlaka bir karşılığı olacağını düşünüyorum. İnşallah bu çocuklarımız da ileride başarılarıyla bizlere güzel duygular yaşatacaklardır” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir