GENÇ SPORCULAR FESTİVALDE BULUŞTU

16 Haziran 2014 Pazartesi, 15:59

Manisa Büyükşehir Belediyespor Yıldız Voleybol Takımı, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından kurulan Fabrika Voleybol’un düzenlediği Mini Voleybol Festivali’ne katıldı.

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından kurulan; Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ve Mersin’de çalışmalarını sürdüren Fabrika Voleybol’un düzenlediği Mini Voleybol Festivali, İzmir Kültürpark’ta (Fuar Alanı) oynanan müsabakalar ve gerçekleştirilen kapanış seremonisinin ardından sona erdi. Festivale Manisa Büyükşehir Belediyespor Yıldız Voleybol Takımı da katıldı. Ayrıca Büyükşehir Belediyespor himayesinde Atatürk İlköğretim Okulu’na bağlı Ataspor Kulübü de festivalde yer aldı. Dörder kişilik takımlarla sahada yer alan ekipler, 15’er dakikadan iki setlik maçlar yaptı. Kazanmanın değil eğlenmenin ön planda olduğu organizasyonda voleybol sayesinde bir araya gelen çocuklar, sporun birleştirici yönünü bir kez daha gösterdi. Müsabakaların ardından tüm çocuklar katılım belgelerini alırken, unutmayacakları bir günü geride bıraktılar.

Bozkan’dan teşekkür

İzmir’de düzenlenen Mini Voleybol Festivali’ne katılmalarının gençlerin spora teşvik edilmesi noktasında önemine vurgu yapan Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Takımı Antrenörü Süleyman Bozkan, “Geride bıraktığımız hafta içerisinde Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından İzmir’de düzenlenen Mini Voleybol Festivali’ne 12 yaş grubu sporcularımızın yanı sıra Ataspor Kulübü’ne de hamilik ederek katıldık. Çocuklarımız sporun güzel yönlerini festivalde görmüş oldu. Bu güzel festivale katılmamızı sağlayan başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e, Kulüp Başkanımız Cenk Ergün’e ve tüm yönetimimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.