GENÇ KALEMLER AY YILDIZ’I 2-0’LA GEÇEREK FİNALE KALDI

09 Haziran 2014 Pazartesi, 12:25

Kırkağaç Belediyesi ve Kırkağaç Kaymakamlığının birlikte düzenlemiş olduğu futbol turnuvasında, Osmanlıspor’un ardından finale kalan 2.takımda takımda belli oldu. Kırkağaç Şair Eşref Stadında oynanan karşılaşmada, son iki turnuvanın şampiyonu Ay Yıldız, Genç Kalemler karşısında hiç bir varlık gösteremedi ve sahadan boynu bükük ayrılarak turnuvaya veda etti.
Rakibini Ali ve Durmuş’un attığı gollerle 2-0 yenen Genç Kalemler, Osmanlıspor’dan sonra finale kalan ikinci takım oldu.
Genç Kalemler karşılaşmaya Zekeriya, Murat, Uğur, Barış, Veli, Hakan, Furkan, Turgay, Durmuş, M.Ali, Hasan Hüseyin, Ay Yıldızspor ise İsmail, Fatih, Zeki, Zafer, İbrahim, Mücahit, Muhammet, Yunus Emre Küçük, Yunus Emre Ören, Egemen, Semih on birleriyle başladılar.
Karşılaşmanın 20.dakikasında Genç Kalemlersporlu Ali’nin, 35 metreden kaleye gönderdiği top, kaleci İsmail’in akıl almaz hatasıyla filelerle buluştu. 1-0
32’de bu kez Durmuş 25 metreden vurdu, kaleci İsmail bir kez daha hata yapınca fark ikiye çıktı. Devre bu sonuçla sona erdi. İkinci yarıda oyunu rölantiye alan Genç Kalemler, Ay Yıldızspor’u rahat bir oyun sonunda 2-0 yenerek adını finale yazdırdı.
Final müsabakası Osmanlıspor ile Ay Yıldızspor arasında, üçüncülük-dördüncülük karşılaşması ise Ay Yıldız-Belediyespor arasında oynanacak.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.