Genç girişimci, ‘Gelinlik sektörü bu sezon hareketli geçecek’

09 Haziran 2021 Çarşamba, 09:46

 

Manisa’da, faliyetlerini sürdüren genç girişimci Kaan Batur(24), kontrollü normalleşme ile birlikte düğün sezonunun açılmasının ardından gelinlik sektöründe canlanma yaşanacağını belirtti.

Yunusemre Mahallesi’nde parekende üzerine gelinlik satışı yapan genç girişimci Kaan Batur, 1 Haziran’da alınacak kararların ardından düğün sezonunun açılmasını bekliyor. Bu kapsamda, Batur online siparişlere ağırlık verdiklerini ve yeni sezon için model üretmeye başladıklarını belirtti. Salgın döneminde sektörün daralma yaşadığını söyleyen Batur, “1 Haziran’da alınacak kararların ardından yeni sezondan oldukça umutluyuz. Pandemi sürecinde en çok etkilenen sektörlerin başında geliyoruz. Malesef düğünlerin yapılmaması doğrudan bizi etkiledi” dedi.

‘İŞ YERİNDE TEDBİRLİYİZ’

Salgın sürecinde iş yerinde alınması gereken tüm önlemlerin alındığı belirten Batur, “İş yerimize gelecek müşterilerimiz şundan emin olabilirler, koronavirüs tedbirleri kapsamında alınması gereken tüm tedbirleri aldık. Müşterilerimiz için gerek özel siparişler gerekse yeni sezona ait modeller ile kesintisiz hizmet vermeyi hedefliyoruz. Bu sene heycanlıyız çünkü özellikle fuar döneminde Avrupa ve İran üzerinden aldığımız siparişlerimiz için üretime tekrardan başlayacağız. Potansiyeli çok fazla olan bir sektörde kendimize ait 2021 ve hatta 2022 modelleri ile Manisalı hemşehrilerimizin en mutlu günlerinde yanlarında olacağız” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir