Geforce RTX 2060 Gamıng Graphics Card

22 Mayıs 2019 Çarşamba, 19:43

 

Günümüzde yeni nesil işlemcilere göre tasarlanan ve yüksek performans gösteren ekran kartıdır. Rtx 2060 ekran kartında performansına göre güç verimliliğini de arttırılarak daha iyi bir performans sağlamaktadır. Günümüzde hem klasik oyunlarda hem de modern oyunlar için en son DirectX 12 desteğini de sağlayarak, oyunlarda donmalar yaşamadan, ısınma sorunu yaşamadan saatlerce oyun keyfini yaşayabilirsiniz. Ekran kartı oyun için tasarlanan ekran kartı olduğundan dolayı, hangi oyun olursa olsun istediğiniz oyunu en yüksek performansla oynamanız mümkün olmaktadır. Rtx 2060 ekran kartında yapay zekâ ve gölgelendirme teknolojisi de bir arada kullanarak üretildiğinden dolayı, en son çıkan yüksek performanslı oyunları çok rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. rtx 2060 ile oyunlarda inanılmaz performansa çıkarak ve en iyi güç ile sizlere oyun oynamanın keyfini verdirecektir.

 

Yapay Zekâ Destekli

En son teknolojiye sahip olan rtx 2060  ekran kartı sizlere en iyi performansı sunmak için yapay zekâ özelliğiyle birlikte geliyor. Yapay zekâ özelliğiyle beraber sizlere 6 kat daha fazla yüksek performans sunuyor ve gerçek zamanlı da ışın izleme özelliğiyle sizlere en mükemmel performansı sunmaktadır. 6 GB bellek kapasitesiyle ve 14 Gbps hızıyla birlikte 192 bit DDR6 özellikleriyle günümüzde en son teknolojiye sahip olan ve en iyi yüksek performansa sahip olan ekran kartıdır. Üzerindeki yüksek soğutucu sistemiyle de oyunları yüksek performansla oynadığınız zaman da bile hiçbir şekilde ısınma sorunu yaşatmayacaktır. Verdiği yüksek performansla birlikte, soğutma sistemi de en hızlı bir şekilde soğutmaya yardımcı olmaktadır. Rtx 2060 sessiz bir şekilde çalışan soğutma sistemi, sizlere herhangi bir gürültü sorunu da yaşatmayacaktır. Hem sessiz çalışan hem de en yüksek performansı sizlere sunan ekran kartıdır.

 

RTX Ailesinin En Son Çıkan Grafik Kartı

Şu an ki nesilde ortaya çıkan oyunlar gerçekçi bir görüntü vermektedir. Bu oyunlardan da keyif almak için Rtx ailesinin en son ürettiği rtx 2060 ekran kartı sizlere en üstün performansı sunuyor. Bu ekran kartını almak isterseniz https://www.incehesap.com/inno3d-geforce-rtx-2060-twin-x2-gaming-ekran-karti-fiyati-41919/ internet sitemizden alabilirsiniz.

Sizde yorum yapın..