Gamze Türk Seramiksan’da

05 Ağustos 2015 Çarşamba, 00:28

TVF Bayanlar 2. Liginde mücadele edecek olan Seramiksan Spor,  1990 doğumlu, başarılı pasör çaprazı Gamze Türk ile anlaştı. 1.91 boyundaki oyuncu İstanbul Es Voleybol, Nilüfer Belediye ve Rota Koleji takımlarının formalarını giyerken, Genç Milli takımda da forma şansı buldu. Başarılı kariyeriyle dikkat çeken pasör çaprazı Gamze Türk, bu sezon Filenin Kuğuları için ter dökecek.

Seramiksan Spor’un ana sponsoru olan Seramiksan A.Ş. ana binasında düzenlenen imza töreninde Gamze Türk kendisini Seramiksan Spor’a bağlayan imzayı attı. İmza törenine Seramiksan Spor Kulübü başkanı N.Bülent Erkul, yönetim kurulu üyeleri ile oyuncu Gamze Türk katıldılar.

İmza töreninde bir açıklama yapan Seramiksan Spor Kulübü başkanı N.Bülent Erkul: “Gamze oynadığı kulüplerde başarılara imza atmış, Genç Milli takımın da formasını giymiş bir oyuncu. Bu sene de bizimle sözleşme imzaladı. Gamze, tecrübesiyle bize katkıda bulunacaktır. 1. Lige çıkma hedefimizde bize önemli faydalar sağlayacaktır. Kendisi ile anlaşmış olmaktan son derece mutluyuz.Kulübümüz adına kendisine hoşgeldin diyorum” dedi.

Oyuncu Gamze Türk ise: “Yeni takımımda, yeni arkadaşlarımla birlikte iyi işler yapacağımıza inanıyorum. Hedefimiz 1. lige çıkmak. Seramiksan Spor adına iyi işler yapmak için buradayım ve mutluyum. Hedefleri olan bu kulüpte, başarılarıma yenilerini eklemek için çalışacağım.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir