GALATASARAY’A GİDERSEM FORMAYI ALIRIM

23 Aralık 2014 Salı, 15:48

Hamza Hamzaoğlu’nun eski öğrencisi iddialı konuştu. Akhisar’ın sol beki Güray Vural, transfer listesinde olduğu Galatasaray’a yeşil ışık yaktı: Ben kendime güveniyorum. G.Saray’a gelirsem sol bekte o formayı alırım. İsmimin anılması bile büyük mutluluk..

Galatasaray’ın ara transfer döneminde kadrosuna katacağı iddia edilen Akhisar Belediye’nin sol beki Güray Vural, SABAH’a konuştu. Hamza Hamzaoğlu’nun eski öğrencisi, Aslan’a yeşil ışık yakarken iddialı konuştu: “G.Saray’ı yakından takip ediyorum. Hakan ağabeyi stoperde kullanıyorlar. Sol bekte Telles’ten başka bir alternatif yok. Kendime güveniyorum. Şayet takıma gelirsem o formayı alırım. Galatasaray’da oynamak gurur verici olur. İsmimin böyle bir takımla anılması bile mutluluk verici”

Büyük takım zamanı
Transfer konularıyla menajeri Erdinç Şehit’in ilgilendiğini kaydeden Güray, “Kariyerim açısından büyük takımlarda oynayacak seviyeye geldiğimi düşünüyorum” dedi. Hamzaoğlu’na da övgüler yağdıran Güray “Hamza hoca ile hem Denizli’de hem de Akhisar’da çalıştım. Bu günlere gelmemde büyük payı var” yorumunu yaptı.

Sabah

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir