Galatasaray maçı biletleri satışı yeniden başladı

11 Nisan 2015 Cumartesi, 17:32

Fenerbahçe kafilesine 4 Nisan Cumartesi akşamı yapılan saldırı nedeniyle 6 Nisan 2015 günü düzenlenen toplantı sonucu alınan Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası müsabakalarındaki erteleme kararıyla satışı durdurulan Galatasaray maçı biletleri yeniden satışa çıktı.

15 Nisan Çarşamba günü saat 19:45’de 19 Mayıs Stadyumu’nda oynayacak Manisaspor-Galatasaray  Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final rövanş biletlerinin satışı; 19 Mayıs Stadyumu Passolig Satış Noktası’ndan ve www.passo.com.tr’den yeniden başladı.

Karşılaşmada Tarzan Tribün ve Gediz Tribün Galatasaray taraftarı için ayrıldı. Tarzan tribünden kombinesi bulunan taraftarlar kapalı alt tribüne giriş yapacaklar, kombinelerin tamamı ise kapalı alt tribüne tanımlanacaktır.

Manisaspor –Galatasaray müsabakasında hem passolig hem de kağıt bilet uygulaması yapılacak. Passolig sahibi taraftarlar biletlerini www.passo.com.tr’ den alabileceklerdir.  Passoligi olamayan taraflar ise kağıt biletlerini kimlik kartı ile almak zorundadırlar.

Öte yandan 19 Mayıs Stadyumu Passolig Satış Noktası’ndan yapılan bilet satışına, PTT 1. Lig’in 27. haftasında oynanacak Gaziantep B.Ş. BLD. Spor maçı nedeniyle 12 Nisan Pazar günü ara verilecek. Satışlar 13 Nisan Pazartesi günü yeniden devam edecek.

Manisaspor-Galatasaray maçı bilet fiyatları:

TRİBÜN        FİYAT

VIP A-B-C-D-E (MANİSASPOR)  50,00 TL

KAPALI ALT A (MANİSASPOR) 50,00 TL

KAPALI ALT B (MANİSASPOR) 50,00 TL

SPİL KALE ARKASI (MANİSASPOR)    45,00 TL

TARZAN TRİBÜN (GALATASARAY)    50,00 TL

GEDİZ KALE ARKASI (GALATASARAY)       45,00 TL

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.