Futbolda haftanın programı

16 Eylül 2016 Cuma, 11:22

Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig’de 4. hafta maçları oynanacak.

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig’de 4. hafta maçları oynanacak, Spor Toto 2. ve 3. Lig’e ise 3. hafta müsabakalarıyla devam edilecek.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

16 Eylül Cuma:

19.00 Kardemir Karabükspor-Antalyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.00 Bursaspor-Kayserispor (Bursa Büyükşehir Belediye)

17 Eylül Cumartesi:

18.00 Aytemiz Alanyaspor-Trabzonspor (Alanya Oba)

20.30 Galatasaray-Çaykur Rizespor (Türk Telekom Arena)

18 Eylül Pazar:

17.00 Atiker Konyaspor-Gençlerbirliği (Konya Büyükşehir Belediye)

17.00 Osmanlıspor-Adanaspor (Osmanlı)

19.30 Gaziantepspor-Medipol Başakşehir (Kamil Ocak)

20.00 Akhisar Belediyespor-Beşiktaş (Manisa 19 Mayıs)

19 Eylül Pazartesi:

20.00 Kasımpaşa-Fenerbahçe (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

TFF 1. Lig

16 Eylül Cuma:

19.00 Eskişehirspor-Elazığspor (Eskişehir Atatürk)

16 Eylül Cumartesi

17.00 Ümraniyespor-Boluspor (Atatürk Olimpiyat)

17.00 Yeni Malatyaspor-Büyükşehir Gaziantepspor (Malatya İnönü)

17.00 Giresunspor-Manisaspor (Giresun Atatürk)

19.00 Mersin İdmanyurdu-Samsunpsor (Mersin)

19.00 Adana Demirspor-Altınordu (5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Göztepe-Şanlıurfaspor (İzmir Atatürk)

18 Eylül Pazar:

16.00 Bandırmaspor-Balıkesirspor (Bandırma 17 Eylül)

17.00 Sivasspor-Denizlispor (Sivas 4 Eylül)

Spor Toto 2. Lig

Beyaz Grup

—————-

16 Eylül Cuma:

16.00 Fatih Karagümrük-Bucaspor (Vefa)

16 Eylül Cumartesi

15.30 Zonguldak Kömürspor-Pendikspor (Devrek İlçe)

15.30 Keçiörengücü-Kocaeli Birlikspor (Ankara Aktepe)

16.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Hacettepe (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.00 Anadolu Üsküdar 1908-Sivas Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

16.00 Nazilli Belediyespor-Amed Sportif Faaliyetler (Nazilli İlçe)

16.00 İstanbulspor-Kahramanmaraşspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

19.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Konya Anadolu Selçukspor (Kazım Karabekir)

20.00 Fethiyespor-Ofspor (Fethiye İlçe)

Kırmızı Grup

—————–

16 Eylül Cumartesi

15.00 Hatayspor-Aydınspor 1923 (Antakya Atatürk)

15.00 1461 Trabzon-Niğde Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

15.30 BUGSAŞ Spor-Gümüşhanespor (Ankara OSTİM)

15.30 Etimesgut Belediyespor-Sarıyer (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.30 Kastamonuspor 1966-Eyüpspor (Gazi)

15.30 MKE Ankaragücü-Karşıyaka (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

15.30 Kayseri Erciyesspor-Kırklarelispor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi)

16.00 Tuzlaspor-İnegölspor (Tuzla Belediye)

16.00 Menemen Belediyespor-Tokatspor (Menemen İlçe)

Spor Toto 3. Lig

1. Grup

———-

16 Eylül Cumartesi

15.00 Bayburt Grup Özel İdare-Erzin Belediyespor (Bayburt Genç Osman)

15.30 Çorum Belediyespor-Gölcükspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

15.30 Kozan Belediyespor-Beylerbeyi (İsmet Atlı)

16.00 Kızılcabölükspor-24 Erzincanspor (Kızılcabölük Semt Sahası)

16.00 Kartalspor-Ankara Demirspor (Kartal)

16.00 Altay-Tekirdağspor (Buca İlçe)

16.00 Kütahyaspor-Manavgatspor (Dumlupınar)

16.00 Karacabey Birlikspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker)

19.00 Kocaelispor-Cizrespor (İzmit İsmetpaşa)

2. Grup

16 Eylül Cumartesi:

15.00 Yomraspor-Kırıkhanspor (Yomra İlçe)

15.00 Pazarspor-Kemerspor 2003 (Pazar İlçe)

15.00 Dersimspor-Batman Petrolspor (Tunceli Atatürk)

15.30 Erbaaspor-Çatalcaspor (Erbaa İlçe)

15.30 Düzcespor-Türk Metal Kırıkkalespor (Düzce 18 Temmuz)

16.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Derincespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

16.00 Tire 1922-Yeşil Bursa (Tire 4 Eylül)

16.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Silivrispor (Bodrum İlçe)

16.00 Halide Edip Adıvarspor-Dardanelspor (Vefa)

3.Grup

16 Eylül Cumartesi

15.00 Elaziz Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor (Elazığ Atatürk)

15.00 Orduspor-Muğlaspor (Ordu 19 Eylül)

15.00 Diyarbekirspor-12 Bingölspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

15.00 Payasspor-Afjet Afyonspor (Payas İlçe)

16.00 Orhangazispor-Maltepespor (Orhangazi İlçe)

16.00 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Ankara Adliyespor (Denizli Atatürk)

16.00 Darıca Gençlerbirliği-Bergama Belediyespor (Darıca İlçe)

18.30 Tarsus İdmanyurdu-Bayrampaşa (Tarsus İlçe)

19.00 Sakaryaspor-Düzyurtspor (Sakarya Atatürk)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir