FURKAN ZEYBEK ANTALYA YOLCUSU

24 Kasım 2014 Pazartesi, 17:04

Uluslar arası Turkısh Open Taekwondo Turnuvası 28-30 Kasım 2014 tarihlerinde Antalya’da yapılacak. İlimizin Milli Takımda ki yüzü olan Başar Spor Kulübü sporcusu 61 kg. Furkan Zeybek ülkemizi bu turnuvada temsil edecek.

Kulüp Antrenörü Süleyman Başar yaptığı açıklamada, yapılacak olan turnuvanın sporcuların 2016 Olimpiyat Oyunlarına katılabilmek adına puan mücadelesi verdikleri G1 sınıfı turnuva olduğunu, turnuvaya 17 ülkeden sporcuların katılacağını ve Manisa’yı Milli Takımda temsil eden tek sporcunun Furkan olduğunu açıkladı.

29 Kasım 2014 tarihinde tatamide Milli Takım adına mücadele verecek Milli sporcumuz Furkan Zeybek, başarılı olacağına inandığını belirterek ülkemizi en iyi şekilde temsil edip şampiyon olmak istediğini belirtti.

Dünya sıralamasında, Avrupa ve Dünya derecesi bulunan sporcularında katılacakları turnuvaya sporcumuz Türkiye dereceli 63 kg. Haydar Köprülü bilgi, beceri ve deneyimini arttırmak ve başarılı olmak adına bu müsabakada Başarspor’u temsil edecek.

Antrenör Süleyman Başar, Furkan’ın son dönemde yetişen yetenekli sporculardan biri olduğunu ve Milli takımda mücadele edeceğini, başarılı olmasını umduğunu belirtti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir