Fenerbahçe zirveyi kaptırmadı

30 Eylül 2015 Çarşamba, 14:26

Türkiye Süper Ligi 2015-2016 sezonunda 6. hafta geride kalırken, Eylül ayında basında çıkan haberlerde Fenerbahçe’nin toplam 9.246 haber ile yine zirvede olduğu görüldü.

Medya Takip Ajansı Interpress’in yazılı basında yaptığı incelemeye göre, Sarı Lacivertli ekibi peşpeşe aldığı galibiyetlerle dikkat çeken Galatasaray 8.538 haber ile ikinci sıradan takip etti. Oynanan son derbide Fenerbahçe’yi yenerek puan cetvelinde zirveye yükselen Beşiktaş ise 7.623 haber ile üçüncü sırada yer aldı. Geride bıraktığımız ay Trabzonspor, son haftalarda üst üste aldığı mağlubiyetlerle gündeme 7.236 haber ile gelirken, sezona iyi bir başlangıç yapamayan Bursaspor da 4.841 haber ile beşinci oldu.

En çok Aziz Yıldırım konuşuldu
Geçtiğimiz ay Interpress’in yaptığı aynı araştırmada, spor sayfalarında en fazla konuşulan kulüp başkanları arasında, toplam 819 haber ile Fenerbahçe Kulubü Başkanı Aziz Yıldırım birinci sırayı alırken, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in 666 haber, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın ise 452 haber ile gündeme geldiği ortaya çıktı.Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacısalihoğlu’da 269 haberle listede yerini aldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir