Son Dakika
21 Şubat 2018 Çarşamba

Eşref Yücetürk turnuvasında üçüncü hafta sona erdi

10 Aralık 2016 Cumartesi, 14:42

Merhum Zabıta Eşref Yücetürk adına yapılan halı saha turnuvasında 3.hafta geride kaldı. Kovalık Suni çim stadyumunda Akhisar Belediyesi birimler arası düzenlenen Eşref Yücetürk halı saha turnuvasında 8 takım lig usulü oynuyor.

Yapılan üçüncü hafta müsabakalarının ilk maçlarında Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, İmar İşlerini 8-4 yenerken diğer maçta Zabıta, Temizlik İşleri Müdürlüğüne 6-3 mağlup oldu. Günün ikinci maçlarında ise Fen İşleri, Park Bahçeleri 12-2 yenerken Akhisarspor ise Özel Güvenlik takımını 9-7 yendi.

Üçüncü hafta sonunda oluşan puan durumunda averaj farkıyla Akhisarspor 9 puanla liderolurken onu yine aynı puanla Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü takip etti. Park Bahçeler takımını farklı yenen Fen İşleri puanını 6’ya çıkararak üçüncülüğe oturdu ve günü puansız kapatan İmar İşleri ise 4 puan ile 4. Sıraya geriledi.

12 Aralık Pazartesi günü Kovalık Stadyumunda saat 19.30’da başlayacak dördüncü hafta karşılaşmalarında Park Bahçeler, Özel Güvelik takımını konuk ederken Halka İlişkiler ise Fen İşleri takımını konuk edecek. Saat 20:30’da başlayacak günün ikinci maçlarında ise Temizlik İşleri, İmar İşleri takımını konuk ederken, Akhisarspor takımı ise Zabıta’yı konuk edecek.

Tek grupta 8 takım mücadele verirken toplamda 32 maç yapılacak. Lig usulü karşılaşmaların ardından ilk 4’e giren takımlar arasında yapılacak müsabakalar sonunda şampiyon belirlenecek.

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir