ERKEN GOLLER BİZİ ETKİLEDİ

10 Mart 2014 Pazartesi, 21:23

Spor Toto Süper Lig takımlarından Akhisar Belediyespor, Medical Park Antalyaspor maçı hazırlıklarına başladı. Yılmaz Atabarut Tesisleri’ndeki antrenmanda takımı, yardımcı antrenör Yıldırım Uran çalıştırdı. Galatasaray maçına ilişkin gazetecilere açıklamalarda bulunan Uran, hiç beklemedikleri bir sonuç aldıklarını belirtti. Maçtan en az 1 puanla dönmeyi hedeflediklerini kaydeden Uran, şöyle konuştu:

“Bu demek değil ki hedefimizden uzaklaştık. Şu an itibarıyla oynayacağımız daha 10 karşılaşmamız var. Bu müsabakalarda en iyi şekilde mücadele ederek sezon sonunda hedefimize ulaşacağımız inancındayız. Galatasaray maçında bizim için önemli oyuncularımızın eksikliği bizi olumsuz yönde etkiledi. Galatasaray’ın da çok formda olması, oyuna iyi başlaması ve gölü erken yememiz bizi moral ve motivasyon olarak etkiledi. İkinci golü de kalemizde erken görünce, iyice oyundan düştük.”

Takım ayırt etmeksizin her maça kazanmak için çıktıklarını söyleyen Uran, “Sahadaki futbolcu kardeşlerimizin oyun motivasyonları önemli. Bu maçtan istediğimizi alamamış olsak da hedefimizden uzaklaşmış değiliz. Bunu unutmak zorundayız” dedi.

“Hafta sonu oynayacağımız Medical Park Antalyaspor maçı var, ona odaklanıyoruz” diyen Yıldırım Uran, sözlerini şöyle tamamladı: “Takımımızda şu an Bilal Kısa dışında sakat oyuncumuz bulunmamakta. Bilal de düz koşulara başladı, yarından sonra takımla birlikte idmanlara katılacak. Galatasaray maçında darbe alan Mehmet Akyüz ise tedbir amaçlı bugün hafif koşu ile antrenmanı tamamlayacak. Uğur Demirok dışında cezalı oyuncumuz da bulunmuyor.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.