Ege Çiftliği Büyükşehir Belediyespor’u Ağırladı

05 Ekim 2017 Perşembe, 14:32

Ligde son haftalarda elde ettiği galibiyetlerle çıkış yakalayan ve ikinciliğe kadar yükselen Manisa Büyükşehir Belediyespor Futbol Takımı, Ege Çiftliği’nin kahvaltıda konuğu oldu.

TFF 3. Lig 1. Grupta şampiyonluğun en iddialı takımlarından olan Manisa Büyükşehir Belediyespor’u, Güzelyurt Mahallesi’nde bulunan Ege Çiftliği’nin İşletmecileri Serhat, Muzaffer ve Mert Çetin kardeşlerin kahvaltıda ağırladı. Kahvaltıya Manisa Büyükşehir Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Hakan Kadayıfçılar, Yönetim Kurulu Üyesi Bora Çaylan, Teknik Direktör Levent Devrim ile birlikte teknik heyet ve futbolcular katıldı. Manisa Büyükşehir Belediyespor’u yakından takip ettiklerini ve Manisalılar olarak başarılarıyla gururlandıklarını dile getiren Ege Çiftliği işletmecilerinden Serhat Çetin, “Bizde Manisalı bir esnaf olarak takımımızı misafir ederek teşekkür etmek istedik. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün de büyük destek verdiği bu kulübün daha iyi yerlere geleceğine olan inancımız tam. Yönetim kurulumuz, hocalarımız ve futbolcu kardeşlerimizin bu birlik ve beraberliğinin devamıyla başarıların geleceğine inanıyoruz. İnşallah bu takım sezon sonunda şampiyon olarak bizleri daha da gururlandıracaktır. Bizde her zaman esnaf olarak desteğimizi vereceğiz” diye konuştu.

Altındağ’ı Yenerek Çıkışımızı Sürdüreceğiz

Manisa Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Levent Devrim ise kahvaltının ardından yaptığı açıklamada bir hafta içerisinde oynadıkları üç maçtan galibiyetle ayrıldıklarını hatırlatarak, “İyi bir çıkış yakaladık. Bunu sonuçlara da yansıtmaya başladık. Önümüzde deplasmanda Altındağ ile oynayacağımız bir maç var. Yine kazanmak istiyoruz. Bu istikrarımızı ve iddiamızı sürdürmek istiyoruz. Oyuncularımız psikolojik ve fizik olarak gayet iyi durumda. İnşallah Ankara’dan galibiyet alarak Manisa’ya üç puanla döneceğiz” diye konuştu. Kendilerini kahvaltıda konuk eden Ege Çiftliği işletmecilerine de teşekkür eden Devrim, “Bu tür organizasyonlar şehirle bütünleşme adına güzel organizasyonlar. Bugün çok iyi ağırlandık. İnşallah bu bütünleşme devam eder” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir