DUMAN’DAN KAYMAKAMLARA ZİYARET

23 Eylül 2014 Salı, 15:50

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman, Yunusemre Kaymakamı Yüksel Topal’ı ve Şehzadeler Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyaretteler de Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman, “Manisa gençliği ve sporu adına güzel adımlar atmak için göreve atandım. İl müdürlüğümüz, gençlerimizin topluma faydalı birer birey ve ahlaklı sporcu olması adına her türlü imkanı sunacaktır. Kurumlar arası koordinasyonla gücümüze güç katmak Manisa’nın yararına olacaktır.” dedi.

Yunusemre Kaymakamı Yüksel Topal ise, Ziyaretten memnuniyetini dile getirerek, “ Görevinizin Manisa’ya hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Bizlerde Kaymakamlığımızın imkanları doğrultusunda, sizlerle birlikte koordineli bir şekilde çalışmaktan mutluluk duyarız.”dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Şehzadeler Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, “ Ziyaretiniz beni çok memnun etti. Hepimiz Manisa için buradayız. Kaymakamlığımızın imkanlarıyla Manisa’nın gençlik ve sporuna destek olarak bizlerde mutlu oluruz. “ diyerek sözlerini noktaladı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir