DUMAN’A, AHMET TONGUÇ’TAN ZİYARET

12 Eylül 2014 Cuma, 13:36

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman, Şehzadeler Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Tonguç’u makamında ağırladı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman’a tebrik ziyaretinde bulunan Ahmet Tonguç, ”Görevinizin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Gençlik Hizmetleri adı üzerinde gençliğe hitap eden bir kurum olması nedeniyle atik olmalı. Siyaseten değil de Manisa’lı biri olarak konuşmak gerekirse Manisa’ya Manisa’yı dert eden biri gerekiyordu. Bu sefer Gençlik Sporun hem genç, hem de sporun içinden gelen biri olarak doğru kişiyi bulduğuna inanıyorum. Umarım uzun soluklu bir yolunuz olur.” dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman, memnuniyetini dile getirerek, “ Ziyaretiniz için çok teşekkür ederim. Buraya uzun süre hizmet vermek için geldim. Öncelikle Manisa’nın sorunlarının teşhisini koyup, en kısa sürede de tedavisini yapacağız inşallah. Manisa benim için gerçekten çok özel bir şehir. Her yer tarih kokuyor ve böyle bir ile hizmet ediyor olmak beni gururlandırıyor.“ dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir