DUMAN, İL TEMSİLCİLERİYLE OMUZ OMUZA

05 Eylül 2014 Cuma, 16:13

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman, Manisa İl temsilcileriyle bir araya geldi. Tanışma ve birlik içerisinde omuz omuza çalışma mesajı veren Duman, kendini tanıttıktan sonra gerçekleştirdiği konuşmada, “Bende sizlerden biriyim. Muğla’da doçentlik kimliğimin yanısıra, aynı zamanda Özel Sporcular Federasyonu’nun İl Temsilciliğini yaptım. Bu yüzden yaptığınız işin ne denli kutsal ve ne denli gönüllülük esasına dayalı olduğunu çok iyi biliyorum. Çünkü hiçbir beklenti ve maddi karşılığınız yok. Aksine daha sizden maddi manevi fedakarlıklar isteyen bu görevleri yerine getirdiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum. Elimden geldiğince ve tüm imkanlarımız doğrultusunda, arkanızda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarak bulunacağımdan hiçbir şekilde şüpheniz olmasın. Yanınızda olmak ve sizlerle başarılara imza atmak bana büyük bir mutluluk verecektir” dedi.

İl Temsilcilerinin kendilerini tanıtmasının ardından, sorunları dinlemeye başlayan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman, “ İlk işimiz siz değerli İl temsilcilerimize kurumumuz bünyesinde yer tahsis etmek olmalı. Sizlerle görüş ve bilgi alışverişlerimiz açısından bu çok önemli” dedi.

Ayda bir olmak üzere Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Manisa İl temsilcileri arasında yapılacak toplantıların, Manisa ve Manisa sporuna artılar kazandıracağının altını çizen Duman, bir dahaki toplantı tarihinde buluşmak dileğiyle sözlerine son verdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir