DOĞAN’A ZİYARET AKINI BAŞLADI

19 Ağustos 2014 Salı, 17:45

Göreve yeni atanan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr.Savaş Doğan’a tebrik ziyaretleri başladı. Ziyaretlere Manisa Su Sporları Kulübü 2. Başkanı Ali Fuat Tolga beraberinde Kulüp Genel Sekreteri Mehmet Badikanlı ile tebrik ziyaretinde bulunurken, ardından Türkiye Boks Federasyonu As Başkanı Mehmet Rıza Güleren başta olmak üzere, beraberinde Manisa Boks İl Temsilcisi Doc. Dr. Emin Uğurlu ve Manisa Boks Bölge Antrenörü Fırat Kılıçoğlu tebrik ziyaretinde bulundular.

SU SPORLARI KULÜBÜ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ

Su Sporları Kulübü 2. Başkanı Ali Fuat Tolga beraberinde Kulüp Genel Sekreteri Mehmet Badikanlı ile tebrik ziyaretinde bulundu. Hayırlı olsun dileklerinde bulunan 2.Başkan Ali Fuat Tolga,” Yeni il müdürümüzün sporun içinden geliyor olması ve genç bir İl Müdürüne sahip olmak bizleri çok memnun etti.” diyerek sözlerine devam etti. 2011 yılında kurdukları kulübün 2012’de Türkiye Şampiyonluğu, 2013’te 2. Ligde Türkiye Şampiyonu olup 1. Lige yükseldiklerini söyleyerek, Play off ‘ta Galatasaray’ı yenerek inanılmazı başardıklarını söyledi. Organize Sanayi Bölgesinde havuz tesisi yapma aşamasında olan Kulüp, bedensel engelli spor kulübü oluşturarak onlara da özel havuz ve sistemleri de yapmak istediklerini dile getirdiler. Ziyaretten çok menün olduğunu söyleyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman, “Kulübün gayretli çalışmalarını ve başarılarını taktir etmemek mümkün değil. Manisa’nın yeni bir tesise daha kavuşacağı beni de çok sevindirdi. Engellilere verilen önem ise ayrı bir mutluluk verici. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak elimizden gelen desteklerle yanınızdayız. Ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ediyorum.” Diyerek sözlerine son verdi.

TÜRKİYE BOKS FEDERASYONU’NDAN GHSIM’ZİYARET

Türkiye Boks Federasyonu As Başkanı Mehmet Rıza Güleren başta olmak üzere Manisa Boks İl Temsilcisi Doc.Dr. Emin Uğurlu ve Boks Bölge Antrenörü Fırat Kılıçoğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman’ı makamında ziyaret ettiler. Gerçekleşen ziyarette hayırlı olsun dileklerinde bulunan Türkiye Boks Federasyonu As Başkanı Mehmet Rıza Güleren, “Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinden istekten çok destekte bulunulması gerekli. Federasyonların Kulüplere yardım ve destekte bulunarak sahip çıkıp, İl Müdürlüklerinin işlerini bir nebze hafifletmesi gerekiyor.” dedi. Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr.Savaş Duman, düşüncelerinden ve nezaketlerinden dolayı yaptıkları ziyaret için teşekkür ederek, “ Yeni geldiğimiz bu görevdeki amacımız başarılı olmak. Tüm arzumuz Manisa’ya ve Manisa Sporuna faydalı olabilmek. Alllah bizleri utandırmasın. “ diyerek sözlerine son verdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.