DAHA İYİ YERLERE GELECEĞİZ

23 Kasım 2014 Pazar, 18:21

Manisaspor Teknik Sorumlusu Dilaver Mutlu, 2-0 kazandıkları Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı sonrasında açıklamalarda bulundu.

Manisaspor Teknik Sorumlusu Dilaver Mutlu, 2-0 kazandıkları Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçına ilişkin, “İki maçtır kazanıyorduk, bu üçüncü oldu” dedi. Mutlu, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı çok iyi değerlendirdiklerini belirtti. Rakibi iyi analiz ettiklerini dile getiren Mutlu, “İyi bir moralle geldik. İki maçtır kazanıyorduk, bu üçüncü oldu. Çocuklar da kazanma alışkanlığı kazanmaya çalışıyor artık. Çok çalışıyoruz, çok koşuyoruz, çok mücadele ediyoruz. Manisaspor bundan sonra daha iyi yerlere gelecek inşallah” diye konuştu. Ligde kolay maç olmadığını belirten Mutlu, her maçı kazanarak alt sıralardan kurtulmak istediklerini söyledi.

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Hakan Kutlu da “enteresan” bir maç oynadıklarını dile getirdi. Güzel başladıkları maçı 2-0 mağlubiyetle kapattıklarını ifade eden Kutlu, “Maçın başında girdiğimiz 3 net pozisyonumuz var. Bunları golle sonuçlandırabilsek oyunun seyri çok farklı olacaktı” dedi. Yaptıkları bir hatanın ardından gol yediklerini belirten Kutlu, “Pozisyon vermeden 2-0 mağlubiyette kapattık ama şunu söyleyeyim: Lig uzun bir maraton. Buraya gelirken 6 takım arasına girme hedefi koymuştuk, bu hedefimizden vazgeçmiş değiliz. Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, ilk 6 arasına girecektir. Çalışmamız gerekiyor, önümüzde zaman da var. Bu mağlubiyeti unutup önümüzdeki maçlara bakacağız” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir