ÇİĞDEM CESUR TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

26 Haziran 2014 Perşembe, 14:53

Kula 80. Yıl Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Engelli Masa Tenisi Ekibi Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu tarafından Düzce ilinde düzenlenen Türkiye şampiyonasına katıldı.
Bölge müsabakalarında derece yaparak Türkiye şampiyonasına davet edilen 3 sporcu kendi yaş kategorilerinde çekişmeli müsabakalar yaptı. 22 yaş üstü kategorisinde Çiğdem Cesur geçen yıl olduğu gibi yine büyük başarı göstererek Türkiye şampiyonu oldu ve altın madalya kazandı. 16-21 yaş kategorisinde Hatice Dolgun ve 11-15 yaş kategorisinde Nuray Tarım ise dereceye giremedi.
Şampiyon Sporcu Çiğdem Cesur, bu başarısından dolayı kendine imkan tanıyan kurum Müdürüne, antrenörlerine ve tüm personele teşekkür ettiğini söyledi. Engellileri müsabakaya hazırlayan antrenörler Ufuk Topdemir ve Mustafa Akıncı sporcularının Türkiye Şampiyonluğu yaşamasından dolayı büyük sevinç yaşadıklarını ancak bu başarıda en büyük payın kendisinin azminin olduğunu belirttiler. Kuruluş Müdürü Seyfettin Erkaya da altın madalya alan Çiğdem Cesur’ un Kurumu ve Kula’yı temsil ettiğini, bu başarıdan dolayı büyük bir gurur ve mutluluk yaşadıklarını söyledi. Ayrıca turnuvanın düzenlendiği Düzce iline gelerek Çiğdem’e destek olan ailesine de teşekkür etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.