Cengiz Ergün’den Manisaspor’a tam destek

07 Mart 2014 Cuma, 22:28

Manisa Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Tarık Almış Spor Tesisleri’nde Manisaspor’u ziyaret ederek TKİ Tavşanlı Linyitspor maçında başarılar diledi.

Manisa Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün Manisaspor’a moral ziyaretinde bulundu. Başkan Ergün’e ziyaretinde Belediye Başkan Yardımcısı Tamer Çipiloğlu, MHP İl Başkanı Tanju Balatlı, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Çağrı Tuatay, Belediye Meclis Üyesi Sezai Gürcan’da eşlik etti. Ziyarette Kulüp Başkanı Başkan Emre Hasgör, yönetim kurulu üyeleri, Teknik Direktör Kemal Özdeş ve futbolcular ile bir araya gelen Ergün, futbolculara baklava ikram etti.

“Moralinizi hiç bir zaman kaybetmeyin”
Yaptığı konuşmada siyah-beyazlıların moralini hiçbir zaman kaybetmemesini isteyen Ergün, “Futbolda becerinin yanı sıra şansın da önemi büyük. Maraton uzun bir maraton. Biz bu maratonları çok yaşadık. Skor ne olursa kesinlikle moral bozmayın. Ligin ilk devresinde yakaladığınız çıkışı, yeniden yakalayacağınıza inanıyorum. Tabi ki daha iyi sonuçlar görmek isterdik. Ama bazen de olmuyor. Geçen sezon play-off finali oynama başarısını gösterdik. Ancak şanssız bir yenilgi alarak Süper Lig’in kapısından döndük. Bu sene hedeflediğimiz başarıyı göstereceğinize inanıyorum. Bu güç bizde var.” dedi.

“İnancınızı hiçbir zaman yitirmeyin”
Futbolculardan inançlarını hiçbir zaman yitirmemelerini isteyen Başkan Ergün, “Bu günler birbirinize daha da kenetlenme günleridir. Bunlar sağlandığında sonuçlar sahaya da yansıyor. Yüzleriniz her zaman gülsün. Her gün yeni bir gündür. Geçmiş geçmişte kaldı. Şehirle birlikte yeniden kenetlenerek, güzel günlere geri döneceğiz. Ben buna inanıyorum, yeter ki sizde inanın” diye konuştu.

“Maddi manevi yanınızdayım”
Futbolun her türlü sonuca açık olduğunu, takıma olan güvencinin tam olduğunu belirten Başkan Ergün, “Her zaman maddi manevi yanınızdayım. Manisaspor bizim yuvamız. Hepinize bundan sonraki süreçte başarılar diliyorum” dedi. Manisaspor başkanlığı döneminde bir anısını da futbolcularla paylaşan Başkan Ergün, “Son maçımızı Milas’ta oynuyoruz. Petkim ile çekişiyoruz. Onlarda Fethiye’de oynuyor. Petkim’in berabere kalması, bizimde kazanmamız gerekiyor. Dakika 85. Petkim, Fethiye karşısında penaltı kazanıyor ve penaltıyı kaçırıyorlar. Bizde 90. dakikada penaltı kazanıyoruz ve golü atıp galip gelerek bir üst lige yükseliyoruz. Bu nedenle yine söylüyorum son dakikaya kadar inancınızı kaybetmeyin” dedi.

“Ergün’ün desteğini her zaman hissediyoruz”
Başkan Emre Hasgör ise Ergün’ün ziyaretinden memnuniyet duyduklarını belirterek, “Sayın Ergün’ün Manisaspor’a olan desteğini her zaman hissediyoruz. Kendisine bu zor dönemde yanımızda olduğu için bir kez daha teşekkür ederiz.” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.