Büyükşehir’in Sultanları’na Esnaftan Kahvaltı

29 Ağustos 2015 Cumartesi, 11:27

Bu sezon 2. Lig’de mücadele edecek olan Manisa Büyükşehir Belediyespor Bayanlar Voleybol takımı X-tanbul Bozköy Restarurant işletme sahibinin düzenlediği kahvaltıya konuk oldu. Yoğun bir şekilde yeni sezon hazırlıklarını sürdüren yeşil beyazlılar, Manisalı işletme sahiplerinin kendilerine gösterdiği ilgiden dolayı mutlu olduklarını belirtti.

2. Lig’e yükselerek büyük bir başarıya imza atan Manisa Büyükşehir Belediyespor Bayanlar Voleybol takımı, X-tanbul Bozköy Restarurant işletmecisi Hüseyin Kanhan tarafından verilen kahvaltıya katıldı. Düzenlenen kahvaltıya Manisa Büyükşehir Belediyespor Genel Koordinatörü Alparslan Ustamehmetoğlu, Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Tolga Tunç Çalışkan, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol Takım Antrenörü Süleyman Bozkan ve teknik heyet katıldı. Yoğun bir şekilde yeni sezon hazırlıklarını sürdüren yeşil beyazlılar, Manisalı işletme sahiplerinin kendilerine gösterdiği ilgiden dolayı mutlu olduklarını belirtti. Manisa Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol Takım Kaptanı Ayşin Moran sezona iyi bir başlangıç yapmak istediklerini belirterek, ”Takım olarak güzel bir hava yakaladık. Sezona iyi bir başlangıç yapabilmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah bize inanan Manisalılara yeni sezonda da güzel bir hediye vereceğiz” dedi.
Manisalıların Desteği Bizler İçin Önemli
Geçtiğimiz sezon büyük bir başarı yakaladıklarını belirten Büyükşehir Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Tolga Tunç Çalışkan ise,”Manisa esnafı sağ olsunlar hep yanımızda. Geçtiğimiz sezonda kahvaltı organizasyonlarıyla bizlere moral vermişlerdi. Manisalıların da büyük desteğiyle geçtiğimiz sezon takımımız önemli bir başarı elde etti. İnşallah bu sezon da Manisa’mızı en iyi şekilde temsil edeceğiz” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir