BÜYÜKŞEHİR’İN SULTANLARI ESNAFI GEZDİ

15 Kasım 2014 Cumartesi, 21:58

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol takımı oyuncuları, hafta sonu esnaf ziyareti yaptı. Voleybol 3. Lig’de iyi bir başlangıç yapan ve 2. Lig’i hedefleyen sporcular, Manisalılardan destek isterken, esnafa hayırlı işler dileklerini de iletti.

Türkiye Voleybol 3. Ligi’nde mücadele eden Manisa Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol takımı oyuncuları, hafta sonu esnaf ziyareti yaparak, Manisalılardan destek istedi. Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Ayberk Aloğlu ve Antrenör Süleyman Bozkan’ın da eşlik ettiği esnaf gezisinde genç oyuncular esnafı selamlarken, alışveriş yapmayı da ihmal etmedi. Sezona iyi bir başlangıç yaptıklarını ve Manisalıların desteğiyle 2. Lig’e yükselmeyi hedeflediklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Ayberk Aloğlu, bu vesileyle esnaf ziyareti yaparak Manisalıların desteğini almayı amaçladıklarını söyledi. Ligde 2’de 2 yaparak sezona iyi bir başlangıç yaptıklarını ifade eden Voleybol Antrenörü Süleyman Bozkan da, 23 Kasım Pazar günü Antalya’da Kepez Belediyesi’ne konuk olacaklarını, bu maç öncesi hem sporcuların moralleri açısından, hem de Manisalıların desteğini almak için böyle bir etkinlik düzenlediklerini söyledi.

Büyükşehir’in Sultanları Esnafı Gezdi (1) Büyükşehir’in Sultanları Esnafı Gezdi (2) Büyükşehir’in Sultanları Esnafı Gezdi (3) Büyükşehir’in Sultanları Esnafı Gezdi (4) Büyükşehir’in Sultanları Esnafı Gezdi (5) Büyükşehir’in Sultanları Esnafı Gezdi (6) Büyükşehir’in Sultanları Esnafı Gezdi (7) Büyükşehir’in Sultanları Esnafı Gezdi (8) Büyükşehir’in Sultanları Esnafı Gezdi (10) Büyükşehir’in Sultanları Esnafı Gezdi (11)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir