Büyükşehir Belediyespor’da Bayburt Maçının Hazırlıkları Başladı

20 Mart 2018 Salı, 20:30
Hafta sonunda deplasmanda karşılaştığı Halide Edip Adıvar Spor’u 2-1 mağlup etmeyi başaran 62 puanlı Lider Manisa Büyükşehir Belediyespor’da Pazar günü Mümin Özkasap Spor Tesisleri’nde oynanacak olan Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor maçının hazırlıkları bu akşam Teknik Direktör Levent Devrim yönetiminde yapılan antrenman ile başladı.

TFF 3. Lig 1. Grup’ta deplasmanda karşılaştığı Halide Edip Adıvarspor’u 2-1 mağlup ederek puanını 62’ye yükselten Manisa Büyükşehir Belediyespor’da 28. haftada 25 Mart Pazar günü saat 15.00’de Mümin Özkasap Spor Tesisleri’nde oynanacak olan Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor maçının hazırlıkları bu akşam Teknik Direktör Levent Devrim yönetiminde yapılan antrenman ile başladı.

Dört Futbolcu Dışında Tam Kadro Çalıştı
Yeşil Beyazlı temsilcimizde Perşembe günü ameliyat masasına yatacak olan Kürşat Aydın, tedavileri devam eden Alper Akçam, Cihan Avcu ve adalesinde hafif sakatlığı bulunan ve tedbir amaçlı dinlendirilen Emir Alagöz dışında tüm futbolcular çalışmada yer aldılar. Manisa Büyükşehir Belediyespor’un düz koşuyla başlayan antrenmanı kuvvet ve dayanıklılık çalışmasıyla devam etti. 5’e 2 pas çalışmasının ardından dar alanda oyunla antrenman sona erdi. Yarın yapacağı antrenmanla hazırlıklarına devam edecek olan Manisa Büyükşehir Belediyespor’da tek hedef sahadan 3 puanla ayrılıp şampiyonluk hedefine bir adım daha yaklaşmak.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir