Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımı Mersin Büyükşehir Belediyespor ile karşılaştı

07 Nisan 2018 Cumartesi, 18:41

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımı, 2’nci Lig B Grubu normal sezonunun son maçında Mersin Büyükşehir Belediyespor ile karşılaştı. Dev adamlarımız maçı 68-61 kazandı. Yeşil Beyazlılar, play-off mücadelesinde A Grubunu 8. sırada bitiren Serra Sünger İnegöl Belediyespor ile eşleşti. İlk maç 13 Nisan Cuma günü Saat: 15.00’te Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımı 2’nci Lig B Grubu’ndaki son maçını Mersin Büyükşehir Belediyespor ile oynadı. Atatürk Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmayı,   Asbaşkan Orkun Şıktaşlı, yönetim kurulu üyeleri Bora Çaylan ve Özcan Nalbantlar ile çok sayıda basketbol sever izledi. Manisa Büyükşehir Belediyespor, ilk periyodu 16-20 geride bitirdi. İkinci periyodu yeşil beyazlılar 36-33 önde bitirdi. Maçın üçüncü periyodunda hızlı oyununu skora da yansıtan yeşil beyazlılar, bu periyodu da 52-44 skorla önde bitirdi. Maçın son periyodunda üstün oyununu bırakmayan yeşil beyazlılar, maçtan da 68-61 galip ayrıldı. Dev adamlarımız normal sezonu B Grubunda lider olarak kapattı ve çapraz eşleşme ile A Grubunu 8. sırada tamamlayan Serra Sünger İnegöl Belediyespor ile eşleşti. Play-off ilk maçı 13 Nisan Cuma günü saat: 15.00’te Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak. Manisa Büyükşehir Belediyespor Asbaşkanı Orkun Şıktaşlı, play-off mücadelelerinde tüm taraftarları Manisa Büyükşehir Belediyespor’u desteklemeye çağırdı.
Maç: Türkiye Basketbol 2’nci Ligi B Grubu Karşılaşması
Salon: Manisa Atatürk Spor Salonu
Manisa Büyükşehir Belediyespor: İlker, Selahattin, Zafer, Melih, Çağıl, Haluk, Omay, Recai, Cihad, Umut, Mustafa, Okan
Baş Antrenör: Ceyhun Cabadak
Mersin Büyükşehir Belediyespor: Talu, Gökper, Önder, Önder, Taylan, Onur, Ersan, Hidayet, Koray, M.Han, Arda, Yiğitcan, Tibet
Baş Antrenör: Merih Rüştü Çakıroğlu
1.Periyot: 16-20
2.Periyot: 36-33
3.Periyot: 52-44
4.Periyot: 68-61

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir