BUGÜN NEDEN BÖYLE OLDU ANLAMADIK

07 Aralık 2014 Pazar, 16:20

PTT 1. Lig’in 12. haftasında Manisaspor, evinde ağırladığı Samsunspor’a 3-1 mağlup olarak, ligde kötü gidişatına devam etti.
Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Manisaspor Teknik Sorumlusu Dilaver Mutlu, son haftalarda koşan, mücadele eden bir Manisaspor olduğunu fakat bu maçta istediklerini yapamadıklarını dile getirerek, “Salı günü Akhisar’da oynadığımız maçta bunun örneğiydi. Bu maç için de çok ümitlenmiştik. Bugün neden böyle oldu anlamadık. Samsunspor daha çok istedi ve bu yüzden kazandı. Kendilerini tebrik ediyoruz. Bundan sonra artık nerelerde hata yaptık bunları değerlendirip hafta sonu Adana’da oynayacağımız maçta bu kayıpları telafi etmeye çalışacağız” dedi.

SAMSUNSPOR CEPHESİ
Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın, kendi sahalarında aldıkları mağlubiyetin ardından, bugün Manisa’da kazandıkları maçın kendilerine çok iyi moral olduğunu belirterek, şöyle konuştu:
“Futbolcularımızı kutluyorum. Bir hafta çalışmalarımızın semeresini aldık. Artık futbolla anılmamız lazım. Manisa takımı da iyi bir takım. Sezonun ilk maçlarındaki gibi değiller. 3-4 haftadır çok ayrı ve güzel organize olan bir takım var. Sahada futbolu çirkinleştirmeyen bütün güzelliklerini ortaya koyan iki takımın vardı. Neticede 3 puan aldığımız için mutluyum. Ben bu galibiyeti buralara kadar gelen bizi yalnız bırakmayan taraftarıma armağan ediyorum.”

Yorum

  1. Maria

    22 Mart 2015 at 12:52

    Abi kısa da olsa uzun da olsa Galatasaray hakkında bir “dfcn-bugfcn” yazısı istiyorum(z?). Millet yeni yılın gazı ile katansız ue7arken bir de senden okumak isterim Galatasarayımızı…Selamlar…

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir