BOŞ DÖNMEMEK İÇİN GELMİŞTİK

29 Kasım 2014 Cumartesi, 19:42
Manisaspor Teknik Sorumlusu Dilaver Mutlu, Osmanlıspor maçı sonrasında düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.Mutlu, yaptığı açıklamada “İki haftalık iyi çıkışımız vardı. Bu çıkışı devam ettirip, buradan da en azından boş dönmemek için gelmiştik.” dedi.
Oyunu ilk yarıda istedikleri gibi kontrol ettiklerini ve iyi bir oyun sergilediklerini söyleyen Mutlu, “Ancak sıkıntımız, hakem ilk yarıda bize çıkarılan kartları biraz çabuk çıkararak, futbolcularımızın direncini kırdı, yani istediği gibi mücadele şansını azalttı. Onun haricinde oyuna çok etkisi olmadı ama kartlarda sıkıntımız oldu.” diye konuştu.
İkinci yarıya çıkmadan önce soyunma odasında oyunculara ilk 60. dakikaya kadar olan kısmın önemini anlattığını söyleyen Mutlu, “Bu devreyi atlatabilirsek maçın sonuna doğru gol bulabileceğimizi düşünüyorduk ama tam bu 15 dakikalık zaman içerisinde, hücuma çıkarken kaptırdığımız toplarla pozisyon hatası vererek çabuk goller yedik, bu da takımın moralini bozdu. 3. golü de yine kontra ataktan yedik.” ifadelerini kullandı.
Osmanlıspor’un PTT 1. Lig’in iyi takımlarından biri olduğunu belirten Mutlu, “Oyuncularının hepsi Süper Lig’de oynamış, PTT 1. Lig’de yıllarca oynayan oyunculardan kurulu, skoru da bulduktan sonra daha rahat pas yapmaya başladılar. Bu da onların maçı rahat rahat bitmesine neden oldu. Hedefimiz önümüzdeki oynayacağımız Samsunspor maçı. Çünkü puanı bize yakın takımlardan birisi.” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir