BOKSÇULARA MALZEME YARDIMI GELDİ

14 Mart 2017 Salı, 11:22

Manisa’da boks sporuna gönül verenler kısıtlı imkanlarla çalışmalarına devam ediyor. Öte yandan boks sporuna gönül verenlere federasyondan malzeme yardımı geldi.

Manisa’da boks sporuna gönül verenlere boksun babası sayılan eski boks federasyonu as başkanı Mehmet Rıza Güleren’den malzeme yardımı geldi. Manisa’da Boksta Fahri antrenörlük yapan Fırat Kılıçoğlu, “Mehmet Rıza Güleren her sene malzeme gönderiyor. İş adamı eski boks federasyonu as başkanı tam bir boks aşığı. Karşılık beklemeden Türkiye’nin birçok şehrine bu malzemeleri gönderiyor. İstanbul’da yaşayan kendini boksa vermiş biri. Boksu sevenlerin her zaman maddi manevi yanında ve 3 senedir her yıl malzeme yardımı yapıyor. Maçlarda da maddi destek veriyor. Boksun babası olarak biliniyor ve Manisa boksunu çok seviyor. Kendisine de şahsım ve sporcularım adına çok teşekkür ediyorum. ”dedi

LİSELER ARASI ŞAMPİYONAYA HAZIRLANIYORUZ

Çalışmalar ile ilgili olarakta bilgiler aktaran antrenör Fırat Kılıçoğlu, çalışmaların Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü salonlarında 6 gün yapıldığını ifade ederek, “Salı, perşembe, cumartesi günleri 35 kişilik grup, pazartesi, çarşamba ve cuma günleri 15 kişilik gruplar halinde çalışıyoruz. Şu an liseler arası boks şampiyonasına hazırlanıyoruz. Çorum ve Elazığ’da düzenlenecek maçlara 13 sporcuyla katılacağız” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir