BELEDİYESPORLU FUTBOLCULARDAN LOKMA

02 Ekim 2014 Perşembe, 16:36

Manisa Büyükşehir Belediyespor forması giyen futbolcular, Manolya Meydanı’nda vatandaşlara lokma ikramında bulundu. Manisa halkının desteğini daha fazla görmek istediklerini ifade eden Takım Kaptanı Engin Ün, “Manisa halkınla bir araya gelelim onların dualarını ve desteğini alalım istedik. İnşallah şampiyon oluruz ve bu mutluluğu yine burada onlarla birlikte kutlarız” dedi.

Sezona iyi bir başlangıç yapan Manisa Büyükşehir Belediyespor’da, futbolcular Manolya Meydanı’nda lokma döktürdü. Düzenlenen lokma hayrına Manisa Büyükşehir Belediyespor Başkanı Cenk Ergün, yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve futbolcular tam kadro katıldı. Lokma dağıtan futbolculara vatandaşlar büyük ilgi gösterirken, Büyükşehir Belediyesporlu futbolcuların bu davranışı takdir topladı. Şehir ile bütünleşmek amacıyla böyle bir etkinlik gerçekleştirdiklerini ifade eden Takım Kaptanı Engin Ün, ligde yakaladıkları galibiyet serisine devam etmek istediklerini söyledi. Manisa halkının geçtiğimiz sezon kendilerine verdiği desteğin, bu yılda devam etmesi temennisinde bulunan tecrübeli futbolcu, “Bu nedenle takım olarak lokma hayrında bulunarak Manisa halkından destek istedik. Onların dualarını ve desteklerine ihtiyacımız var. İnşallah sezon sonunda şampiyon olarak yine buraya geliriz ve şampiyonluğu hep birlikte kutlarız” dedi.

Büyükşehir Belediyesporlu Futbolculardan Lokma İkramı (1) Büyükşehir Belediyesporlu Futbolculardan Lokma İkramı (2) Büyükşehir Belediyesporlu Futbolculardan Lokma İkramı (3) Büyükşehir Belediyesporlu Futbolculardan Lokma İkramı (4) Büyükşehir Belediyesporlu Futbolculardan Lokma İkramı (5) Büyükşehir Belediyesporlu Futbolculardan Lokma İkramı (6)

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.