Basketbolda haftanın programı

06 Kasım 2015 Cuma, 15:46

Türkiye Basketbol liglerinde heyecan devam ediyor.

Spor Toto Basketbol Ligi’ne 5., Kadınlar Basketbol Süper Ligi’ne 4., Türkiye Basketbol 1. Ligi’ne ise 6. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Türkiye Basketbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, Spor Toto Basketbol Ligi, Kadınlar Basketbol Süper Ligi ve Türkiye Basketbol 1. Ligi’nde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Basketbol Ligi

7 Kasım Cumartesi:

15.00 Muratbey Uşak Sportif-Galatasaray Odeabank (Uşak Üniversitesi)

16.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Türk Telekom (Cebeci)

17.00 Royal Halı Gaziantep-Demir İnşaat Büyükçekmece (Karataş Şahinbey)

17.00 Trabzonspor Medical Park-Beşiktaş Sompo Japan (Hayri Gür)

8 Kasım Pazar:

17.00 Rönesans TED Ankara Kolejliler-Torku Konyaspor (Ankara)

18.30 Darüşşafaka Doğuş-Akın Çorap Yeşilgiresun Belediyespor (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

20.00 Fenerbahçe-Banvit (Ülker Sports Arena)

9 Kasım Pazartesi:

20.00 Anadolu Efes-Pınar Karşıyaka (Abdi İpekçi)

Kadınlar Basketbol Süper Ligi

7 Kasım Cumartesi:

14.00 Canik Belediyespor-Fenerbahçe (Canik Belediye Hasan Doğan)

15.00 Galatasaray-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Abdi İpekçi)

8 Kasım Pazar:

14.00 Orduspor-Yakın Doğu Üniversitesi (Vali Kemal Yazıcıoğlu)

14.00 BOTAŞ-Edirne Belediyesi Edirnespor (Menderes)

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-İstanbul Üniversitesi (Edip Buran)

15.00 Beşiktaş-Adana ASKİ (BJK Akatlar Arena)

16.00 Basketbolu Geliştirenler Derneği-Abdullah Gül Üniversitesi (Caferağa)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

Bugün:

16.00 Acıbadem Üniversitesi-Mondi Melikşah Üniversitesi (Acıbadem Üniversitesi)

16.00 Orkide Gediz Üniversitesi-Sinpaş Denizli Basket (Gediz Üniversitesi)

18.30 Mamak Belediyesi Ankara DSİ-İstanbul DSİ (Mamak Belediye)

7 Kasım Cumartesi:

16.00 Afyonkarahisar Belediyespor-Bandırma Kırmızı (Afyonkarahisar Atatürk)

16.00 Best Balıkesir-Finalspor (Kurtdereli)

17.00 Eskişehir Basket-Pertevniyal (Anadolu Üniversitesi)

17.00 TOFAŞ-Gelişim Koleji (TOFAŞ)

18.00 Sakarya Büyükşehir Belediyespor-Adanaspor (Sakarya Atatürk)

8 Kasım Pazar:

15.00 Socar Spor-Akhisar Belediyespor (ENKA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir