Basketbolda 10. hafta programı

27 Kasım 2015 Cuma, 16:44

Basketbol liglerine 10. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Spor Toto Basketbol Ligi’ne 8, Kadınlar Basketbol Süper Ligi’ne 6, Türkiye Basketbol 1. Ligi’ne ise 10. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Spor Toto Basketbol Ligi’nde Beşiktaş Sompo Japan-Fenerbahçe, Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde ise Galatasaray-Fenerbahçe derbileri oynanacak.

Türkiye Basketbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, liglerde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Basketbol Ligi

28 Kasım Cumartesi:

16.00 Beşiktaş Sompo Japan-Fenerbahçe (BJK Akatlar Arena)

16.00 Türk Telekom-Royal Halı Gaziantep (Ankara)

17.00 Demir İnşaat Büyükçekmece-Rönesans TED Ankara Kolejliler (Gazanfer Bilge)

18.00 Akın Çorap Yeşil Giresun Belediyespor-Trabzonspor Medical Park (Giresun 19 Eylül)

19.00 Galatasaray Odeabank-Torku Konyaspor (Abdi İpekçi)

29 Kasım Pazar:

17.30 Banvit Basketbol-Darüşşafaka Doğuş (Banvit Kara Ali Acar)

19.15 Pınar Karşıyaka-Muratbey Uşak Sportif (Karşıyaka Arena)

20.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Anadolu Efes (Cebeci)

Kadınlar Basketbol Süper Ligi

28 Kasım Cumartesi:

14.00 BOTAŞ-İstanbul Üniversitesi (Adnan Menderes)

14.00 Yakın Doğu Üniversitesi-Adana ASKİ (Ankara)

16.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Abdi İpekçi)

29 Kasım Pazar:

13.30 Beşiktaş-Abdullah Gül Üniversitesi (BJK Akatlar Arena)

14.00 Canik Belediyespor-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Canik Belediye Hasan Doğan)

14.00 Orduspor-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Vali Kemal Yazıcıoğlu)

16.00 Basketbolu Geliştirenler Derneği-Edirne Belediyesi Edirnespor (Caferağa)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

27 Kasım Cuma:

14.30 Finalspor-İstanbul DSİ (Final Okulları)

16.00 Acıbadem Üniversitesi-Afyonkarahisar Belediyespor (Acıbadem Üniversitesi)

16.00 Gediz Üniversitesi-Akhisar Belediyespor (Gediz Üniversitesi)

16.00 Mamak Belediyesi Ankara DSİ-Bandırma Kırmızı (Mamak Belediye)

28 Kasım Cumartesi:

16.00 Adanaspor-Sinpaş Denizli Basket (Menderes)

16.00 Best Balıkesir-Pertevniyal (Kurtdereli)

17.00 Eskişehir Basket-TOFAŞ (Anadolu Üniversitesi)

19.00 Sakarya Büyükşehir Belediyespor-Mondi Melikşah Üniversitesi (Sakarya Atatürk)

29 Kasım Pazar:

15.00 Socar Spor-Gelişim Koleji (ENKA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir