Başkanlar coştukça coştu!

12 Kasım 2017 Pazar, 18:27

Spor Toto 3. Lig 1. Grupta galibiyetler serisini  bugün oynanan Bergama Belediyespor maçında 9 maça çıkaran Manisa Büyükşehir Belediyespor’da yüzler gülmeye devam ediyor. Bugün  oynanan Bergama Belediyespor maçında goller geldikçe  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve kulüp başkanı Mevlüt Aktan adeta coştular.

Spor Toto 2. Lig yolunda engelleri birer birer aşan Manisa Büyükşehir Belediyespor’da moraller Bergama Belediyespor ile oynanan zorlu 90 dakikada bir kez daha zirve yaptı.  Bugün Mümin Özkasap Spor Tesislerinde oynanan ve 3-0 kazanılan Bergama Belediyespor maçında goller geldikçe Büyükşehir Belediye Başkanı  Cengiz Ergün ve kulüp başkanı Mevlüt Aktan tribünde coştular. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve kulüp başkanı Mevlüt Aktan’ın sevinçleri ise görülmeye değerdi. Başkanlar maç sonrasında da soyunma odasına inerek teknik heyet ve futbolcuları kutladılar.

MAÇTAN SONRA SOYUNMA ODASINA İNDİ

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, maçın ardından soyunma odasına giderek teknik heyet ve oyuncuların sevincine ortak oldu. Elde ettikleri galibiyetten dolayı oyuncuları kutlayan Başkan Ergün, “Sizlere tek kelimeyle helal olsun diyorum. Bu çaba ve gayretiniz sezon sonuna kadar devam ettiği takdirde hedefimize ulaşırız” diye konuştu.

HABER–Şenol ÖZEKER-

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir