Başkan Mergen, futbolcularla toplantı yaptı

17 Nisan 2015 Cuma, 09:20

Manisaspor Başkanı Abdullah Mergen, Tarık Almış Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen antrenman sonrasında futbolcularla bir araya gelerek toplantı yaptı.

Mergen, toplantıda futbolcularla istişare de bulunurken, Galatasaray maçında gösterilen mücadele ve ortaya konulan futboldan dolayı da tebrik etti.

Galatasaray maçı sonrası yorumlarda herkesin bu takımın ligdeki konumunun bulunduğu yer olmaması gerektiği düşüncesinde birleştiğini ifade eden Mergen, “Ben, yönetim kurulum ve gerçek Manisaspor sevdalıları bu takımın ligde kalacağına yürekten inanıyoruz. Ligde rahat bir konuma gelmek için gerekli puanları en kısa sürede alacağınızı biliyorum ve bu konuda size güveniyorum. Manisaspor gibi büyük bir camiaya layık olun. Ligde kalan haftalarda hepinize başarılar diliyorum ve sadece saha içine odaklanmanızı istiyorum.” diye konuştu.

Takım kaptanı Çağdaş Atan’da takıma olan güveninden ve inancından dolayı Başkan Abdullah Mergen’e teşekkür ettiklerini belirterek, “Sizin yüzünüzü kara, güveninizi de boşa çıkarmayacağız.” dedi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.