Başkan Eryılmaz, “Türkiye’nin bir anne şefkatine ihtiyacı var”

08 Mayıs 2022 Pazar, 13:18

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, Türkiye’nin gerginlikle değil şeffaflıkla yönetilmesi gerektiğini belirterek, “Milletin gerçek sorunlarını çözmek için adım adım iktidara yürüyoruz” dedi.

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, AK Parti iktidarının Türkiye’yi büyük bir kutuplaştırma iklimine sürüklediğini ifade ederek, “Ayrımcı değil birleştirici bir dil ile iktidar olup projelerimizi hayata geçireceğiz” dedi.

“HALKI KUTUPLAŞTIRARAK OY DEVŞİRMEYE ÇALIŞIYORLAR”

Başkan Eryılmaz açıklamasında, “AK Parti iktidarı, Türkiye’yi büyük bir kutuplaştırma haline sürükledi. Türk milleti gerçek sorunlarını tartışamaz, konuşamaz hale geldi. Türkiye’de enflasyon Cumhuriyet tarihinin rekorunu kırmışken, AK Parti hala ayrıştırıcı ve kutuplaştırıcı söylemlerle oy devşirebileceğini sanıyor. Türkiye’nin ekonomi, işsizlik, enflasyon, liyakat, hukuk ve özgürlükler, yolsuzluk, yoksulluk konularında çok büyük problemleri var. İktidar, bu konuları kaşıyor ve toplumu ikiye bölmeye çalışıyor” dedi.

“GERGİNLİK İÇİN DEĞİL ÇÖZÜM İÇİN İKTİDARA GELECEĞİZ”

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz son olarak şu ifadeleri kullandı, “Genel Başkanımız sayın Meral Akşener ve tüm yöneticilerimiz, Türkiye’yi birleştirici bir dil kullanıyor. Türkiye’nin birliğe, beraberliğe, mutluluğa, sevgiye, bir anne şefkatine ihtiyacı var. Biz sorunlarımızı gerginlikle değil şeffaf yönetimle çözeceğiz. Halkı kutuplaştırarak değil, projelerimizle ve çözüm önerilerimizle iktidara geleceğiz”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.