Başkan Çelik : “ Yetkililere son uyarımız! Daha büyük bedeller ödenmeden derhal bu yolu bitirin”

05 Temmuz 2022 Salı, 13:23

İYİ Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Çelik, bir hafta önce Gediz kavşağı ve bu kavşağın devamı olan Turgutlu yolunda yıllardır bitmek bilmeyen yol çalışmasını yerinde inceleyerek yetkililere “Seçim öncesinde Gediz kavşağının yapılacağını çarşaf çarşaf duyurdunuz. Ancak gelinen noktada birçok projenizde olduğu gibi vaatleriniz billboardlarda kaldı. Eski garaj yeni proje dediniz içinden paralı otopark çıktı. Gediz kavşağı dediniz maalesef ölüm saçan, sürücülerin korkulu rüyası haline gelen, eşi benzeri görülmemiş bir ucube yaptınız.” diyerek seslenmişti.

“Yönetemediğiniz her günün vebali üzerinizde”

Dün öğlen saatlerinde Turgutlu Çevre yolunda yaşanan kazada, iki kişinin yaralanmasının ardından, bir açıklama daha yapan Başkan Çelik : “Daha bir hafta olmadı Turgutlu yolundaki belirsizlik son bulsun, bu yol tehlike saçıyor diyerek vatandaşın isyanını dile getirdik. Keşke dememek için çıkın bu yol şu kadar zamanda bitecek deyin dedik. Haziran ayında tamamlanacak dememize rağmen biz bu işi beceremedik diyerek özür dileyin dedik. Bu erdemin sizlerde olmadığını bir kez daha görmüş olduk. Yönetemediğiniz her günün vebali üzerinizde. Maalesef ki beceriksizliğinizin kahrını vatandaş çekiyor. Daha dün iki tır bu ölüm yolunda kafa kafaya çarpıştı. Şükür can kaybı yok. Ancak ya bu tırlardan birisi daha küçük bir araç olsaydı! Ya emekçi kardeşlerimizi taşıyan bir servis aracı kazaya karışsaydı! Bu iş artık tahammül sınırlarını aşmıştır.” dedi.

“Vatandaş bunu unutmaz, yeri ve zamanı geldiğinde size gereken dersi verecektir.”

Sözlerine devam eden Başkan Çelik yetkililere bir kez daha seslenerek : “ Bu yetkililere son uyarımız! Daha büyük bedeller ödenmeden derhal bu yolu bitirin. Burada açıkça cana kastedilmekte ve duruma göz yumulmaktadır. İmar rantı için arşınladığınız Ankara yolları ölüm saçıyor. Ancak sizler 3 maymunu oynuyorsunuz. Vatandaş bunu unutmaz. Yeri ve zamanı geldiğinde size gereken dersi verecektir. Derdimiz sizin dersinizi almanızı beklemeden, yeni canların yanmasını, göz göre göre ölümlerin yaşanmasını engellemeye çalışmak” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.